Правила користування сайтом Korali.info

Правила користування сайтом Korali.info
1. Адміністрація сайту Korali.info визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання. Користуючись сайтом Korali.info, ви погоджуєтесь на обов’язкове виконання даних умов, які вступають в силу негайно при першому відвідуванні вами сайту Korali.info. Якщо ви не згодні зобов’язатися виконувати ці умови, будь-ласка, не заходьте і/або не користуйтесь сайтом Korali.info.
2. Адміністрація Korali.info залишає за собою право змінювати дані правила у будь-який час, публікуючи зміни на сайті. Будь ласка, регулярно перечитуйте дані правила, щоб бути в курсі всіх змін, що вносяться Адміністрацією. Якщо ви продовжуєте користуватися сайтом Korali.info після публікації змін, Ви автоматично берете на себе юридичне зобов’язання виконувати правила сайту Korali.info з усіма поправками та/або змінами, внесеними в них після вашої реєстрації. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання.
3. Цитування або передрук матеріалів сайту можливі лише за наявності гіперпосилання на https://korali.info (прямого, та не закритого від індексації ПС).
4. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв’язування військового конфлікту.

Join me online