Топ-3 скраби для тіла

skrab

Доглядати за собою можна й вдома. Особливих труднощів дані процедури не викликають, потрібно лише трішки часу.

Найчастіші проблеми, які переслідують жіноче тіло це – целюліт, вросші волоски та розтяжки. Один з методів, який добре бореться з цими неприємними явищами – скрабування. Найкращими є ті скраби, що приготовані з натуральних складників.

Пропонуємо 3 рецепти скрабів, якими варто скористатись.

Скраб від розтяжок

Найчастіше розтяжки з’являються тоді, коли жінка раптово набирає вагу чи, навпаки, худне, часто причиною розтяжок є гормональні зміни в організмі жінки. Для того, щоб тонізувати шкіру та підтягнути її, потрібно зробити скраб на основі солі та цукру.

  Складники для приготування скрабу на основі цукру та солі:
 • морська сіль – 1 ст.л.
 • цукор – 1 ст.л.
 • оливкова олія – 120 мл

Усі складники потрібно з’єднати та перемішати. Нанести скраб на проблемні зони тіла та масажувати 10хв., змити теплою водою та нанести зволожуючий крем чи молочко.

Скраб для відновлення пружності та еластичності шкіри

Для того, щоб зробити тіло більш пружним, потрібно скористатись скрабом з гарбуза і цукру. Цей скраб підійде навіть для чутливої шкіри та шкіри, якій властивий висип.

  Складники для приготування скрабу на основі цукру та гарбуза
 • цукор – 1 скл.
 • варений гарбуз – 1 скл.

М’якуш вареного гарбуза потрібно подрібнити в блендері і додати цукор, перемішати. Нанести скраб на тіло, легкими рухама масажувати шкіру 5-7 хв., опісля змити залишки скрабу теплою водою. Якщо у вас суха шкіра, то після процедури потрібно нанести зволожуючий крем чи молочко.

Скраб для омолодження та покращення стану шкіри

Чудовим засобом, який покращить загальний стан шкіри та призупинить процес старіння шкіри є скраб з шоколаду.

  Складники для приготування шоколадного скрабу:
 • коричневий цукор – 100 г
 • потертий чорний шоколад – 3 ст.л.
 • оливкова олія – 2 ч.л.

Для приготування шоколадного скрабу, потрібно з’єднати всі складники. Нанести скраб на шкіру, легенькими рухами втирати його в шкіру декілька хвилин, ще на 5 хв.скраб залишити на шкірі, опісля чого змити теплою водою.