Ідеї для манікюру, які захочете спробувати негайно

Шукаєте простий спосіб підняти свій настрій? Новий манікюр завжди додає бадьорості. Замість того, щоб переглядати Instagram перед візитом до майстра, ми вже підібрали для вас найактуальніші тренди дизайну для нігтів які ви точно захочете спробувати!

Якщо ви шукаєте ідеї для манікюру, які захочете випробувати негайно, то ви потрапили за адресою. У нашій статті ми зібрали найбільш креативні та чарівні дизайни нігтів, які надихнуть вас на створення справжнього шедевра (буквально) на своїх нігтях.

Ваша чиста аура на нігтях

Ви щось чули про кольори аури? Це щось на кшталт кільця настрою, але замість того, щоб змінювати кольори, ви можете обрати колір своєї аури. До речі, рожевий символізує чакру відкритого серця. Спробуйте цю ідею, вона досить нестандартна і дуже цікава

Блискучий вибух — крута ідея для манікюру

Запам’ятайте, що блиску багато не буває! Для відтворення цього манікюру використовуйте багатобарвний лак, щоб створити додатковий вимір. Зізнайтесь, що вже хочете негайно спробувати цю ідею!

Манікюр із малюнком милої вишні

Вінтажна вишня — це чудове поєднання, яке додаватиме вам настрою, коли ви будете милуватися своїми нігтями.

Дві руки — два різні кольори ваших нігтів

Можливо ця ідея звучить божевільно, проте ви повинні точно це спробувати! Для унікальної ідеї манікюру спробуйте нафарбувати нігті різного кольору на кожній руці. Зробіть його ще крутішим за допомогою дуже актуальних відтінків, таких як бузковий і мохово-зелений.
Пам’ятайте, що всі кольори, які існують у природі — завжди актуальні й в тренді!

Не поєднувальне мистецтво — завжди непогана ідея для дизайну нігтів

Ви повинні спробувати цю ідею негайно, бо у ній стільки багато переваг! Наприклад, ви зможете поекспериментувати із безліччю кольорів. Зробити малюнок, який трохи відрізняється на кожному нігті, набагато простіше, якщо ви спробуєте зробити його самостійно.

Як щодо золотих завитків на ваших нігтиках?

Обережно, це занадто розкішна і прекрасна ідея для манікюру. Усе, що вам знадобиться — крихітний пензлик, золотий лак з ефектом металік і яскраво-білий лак. Вуаля, і ви маєте шедевр на нігтях!

Нігті зі смайликами — ідея, яку ви втілите негайно!

Тут навіть додати немає що, ви повинні хоч раз в житті зробити манікюр зі смайликами.