Модні стрижки для дівчат, які цінують час і комфорт

Якщо ви шукаєте ідеальну для себе зачіску, яка буде виглядати стильною, але при цьому не вимагатиме багато часу та зусиль на укладку, то недбалі, але одночасно модні стрижки — це той самий ідеальний варіант для вас. Недбалий боб став популярним серед знаменитостей і модних інфлюенсерів, і його можна побачити на жінках різного віку та з різним типом волосся.

Що ж відрізняє безладний боб від інших стрижок? Відповідь проста: простота (вибачте за тавтологію). Текстура та об’єм є ключовим елементом недбалого бобу. Елегантний класичний боб має гладку текстуру, тоді як недбала стрижка має більш рвану та об’ємну текстуру волосся. Ця створює відчуття недбалості та природності, що робить вашу зачіску такою стильною!

Як класно вкладати неслухняне боб-каре? Вам знадобиться лише фен, кругла щітка та трохи стайлінгу. Спочатку висушіть волосся феном, піднімаючи його корені за допомогою круглої щітки. Потім додайте трохи стайлінгу, щоб зафіксувати укладку і вуаля!

Порад багато не буває, тож тримайте ще:

  • Використовуйте фен з дифузором, щоб надати волоссю більше об’єму.
  • Висушуйте волосся, тримаючи голову внизу (це теж класний спосіб додати додаткового об’єму волоссю, якого нам часто так не вистачає).
  • Не бійтеся експериментувати з різними стилями. Недбале каре можна носити як з прямим волоссям, так і з хвилястим або кучерявим.

Французьке неслухняне боб-каре

Ця стрижка дивовижна! Саме ця довжина до підборіддя з чубчиком створює атмосферу романтичної французької дівчини. Порада: якщо ви маєте пряме або хвилясте волосся, то спробуйте дати йому висохнути на повітрі, додатково можете зафіксувати “неслухняність” стрижки лаком або стайлінгом.

Невимушений подовжений боб

Погодьтеся, що стиль цієї стрижки досить м’який і легкий. Подовжений боб з досить легкою текстурою волосся. Порада: якщо висушити волосся феном і додати легкі розпущені хвилі за допомогою плойки тощо.

Обрамлення обличчя завдяки каре

Цей боб довжиною до плечей із додатковими об’ємними шарами волосся, що обрамляють обличчя, має чудовий вигляд. Порада: якщо висушити волосся на повітрі без фену або розпорошити стайлінгом для завивки, то воно матиме природніший вигляд.

М’яка бахрома

Дженна Ортега дійсно показала модний приклад стрижки, який розлетівся просторами Інтернету і став дуже популярним. Таке каре є з великим об’ємом та м’якою бахромою стане вашою новою любов’ю! Порада: щоб домогтися округлих вигинів волосся, висушіть їх за допомогою круглої щітки або закрутіть волосся на валики на липучках.

Пряме неохайне боб-каре

Ця стрижка довжиною до підборіддя точно сподобається для дівчат, які мають пряме волосся.