Модні стрижки 2023 року

reeeeichil.jpg (206.55 Kb)

Сучасний світ дивує своєю відкритістю до нових експериментів та свободою самовираження. Зараз, більше ніж будь-коли раніше, мода стрижок насичена різноманітністю: починаючи від геометричних форм і завершуючи чудернацькими рішеннями вибору текстур та кольорових гам вашого волосся.

Саме тому ми пропонуємо вам зануритися в чудовий світ революції модних стрижок 2023 року!

Французький дівочий боб-каре або піксі

bob.jpg (253.93 Kb)

Перукарі та стилісти погоджуються, що 2023 рік принесе свіжі й неймовірні трансформації у світі стрижок. Звичайні боб-каре стають значно коротшими. Інший популярний варіант — французький дівочий боб, який завжди залишається в тренді, завдяки своїй класичності та витонченості. За словами експерта, саме літо 2023 буде натхненне стилем 70-х або 90-х.

Але якщо ви не можете вибрати між бобом і піксі, немає проблем. Ви можете легко поєднати обидва варіанти, створивши неповторний стиль.


emilya_klark.jpg (203.32 Kb)

Стрижка “Рейчел”

reichel.jpg (92.67 Kb)

Класика 90-х, яка повертається з новими ідеями. Дивовижно, але стрижка "Рейчел" святкує своє 28-річчя! У цьому році модні тренди нагадують про те, що все старе стає новим з часом. Цей стиль ідеально підходить для тонкого або роздільного волосся, оскільки він створює враження густого та об’ємного волосся.

"Рвана" стрижка

lorigka.jpg (63.64 Kb)

Рвана або багатошарова стрижка теж є у тренді. Саме багато шарів волосся допоможуть створити вам “пернатого” вигляду.

Кучерява стрижка

zendaya.jpg (259.86 Kb)

Це ідеальний вибір для волосся з кучерявими локонами, оскільки вона додає багато свободи та об'єму. Стрижка дозволяє вашому волоссю почуватися вільно, підкреслюючи його природну текстуру і структуру.


Завдяки кільком кучерявим шарам, волосся стає більш живим і динамічним, створюючи ефектний вигляд.

Каскад

kaskad.jpg (99.79 Kb)

Так, навіть на довшій довжині волосся можна спробувати стиль каскаду. Ця стрижка теж придасть вашому волоссю більшого об’єму.

Неслухняне волосся

volossya_nesluhane.jpg (185.68 Kb)

Зручність і стиль — це чудова комбінація, і немає нічого простішого, ніж встати з ліжка і бути в тренді. Цей непосильний стиль надає вам вільну та розслаблену ауру, яка підкреслює вашу природну красу й індивідуальність. Чи ви обираєте м'які пляжні пасма або невимушені, розріджені фігурки, голова ліжка додасть вашому вигляду невимушену сучасність та шарм.

Видовжене боб-каре

selenka.jpg (40.27 Kb)

Завдяки цій стрижці будь-який класичний боб виглядатиме сучасно та в тренді.

Стрижка "Пікс"

piksii.jpg (66.36 Kb)

Коли ви геть захочете зробити неймовірну зміну у вашому образі, то ця стрижка точно підійде для вас!

Стрижка “Короткий боб"

bobchik.jpg (85.75 Kb)

Можливо, це найелегантніша стрижка, яку ми тільки могли бачити за весь рік. Зібраний набік чубчик й ідеальні хвилі із волосся зберігають її форму та об’єм волосся.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!


26.07.2023