Модні ідеї фарбування для короткого волосся

Якщо ви шукаєте ідеї для фарбування короткої стрижки, то ми підготували для вас класні ідеї! Останні тренди стилю починаються від металевих до яскравих сонячних відтінків волосся. Ба більше, прихильниці коротких стрижок експериментують з пастельними відтінками, такими як рожевий, персиковий, синій та зелений, щоб додати жіночності своєму щоденному образу.

Застереження! Обов’язково перевірте, чи ви маєте алергію на фарбу перед тим, як фарбувати своє волосся.

Платиновий піксі

Нам здається, що якщо ви захочете обрати коротку стрижку, то платиновий відтінок ідеально для вас чудово підійде. Безумовно ми рекомендуємо вам бути сміливими та гратися із різними світлими тонами.

Пастельний рожевий

Популярна американська співачка Pink дуже любить експериментувати зі своїм волоссям. Ви просто погляньте як чудово може заграти рожевий пастельний відтінок. Ваш перукар може отримати ідеальний колір завдяки змішуванню різноманітних тонів і розмірів із контрастом темних і світлих відтінків рожевого.

Червоний відтінок волосся

Червоний колір, особливо відтінок античної троянди, адже він чудово зігріває найблідіший відтінок шкіри та добре поєднується з короткою стрижкою, наприклад, каре.

М’який жовтий

Дитячий жовтий чудово підходив обличчю цієї красуні, виражаючи весняну свіжість. Це радісний і молодіжний відтінок.