Як підібрати для себе ідеальний відтінок помади?

gjvflfff

У кожній косметичці є той самий ідеальний відтінок помади, який важко замінити якимось іншим, бо це вже звична класика у повсякденному макіяжі. Безумовно ви можете обрати будь-який відтінок помади, який вам подобається, але кому подобаються такі радикальні зміни, особливо, якщо ви маєте проблеми із вибором кольору, який буде вам пасувати.

У цій статті ми підготували поради від світових візажистів, які допоможуть легко підібрати ваш індивідуальний відтінок.

Ознаки прохолодного тону шкіри:

  • сині вени на зап’ясті, які стають видимими;
  • срібні прикраси личать до вашої шкіри личать срібні прикраси;
  • ваша шкіра скоріше за все вигоряє на сонці, а не засмагає.

Для прохолодного тону шкіри найкраще підійдуть губні помади з синіми або фіолетовими під відтінками. Наприклад, для червоного відтінку губ варто обрати темно-синювато-червоний (наприклад, вишневий), а не помаранчевий. Якщо ви шукаєте нюдовий варіант, то можна обрати рожевий (наближений до бежевого) або темно-бежевий для більш елегантного образу.

Ознаки теплих відтінків шкіри:

  • зелені вени на зап’ясті (не сині);
  • до вашої шкіри пасують золоті прикраси;
  • ви легко засмагаєте

Найкращі губні помади для теплих тонів — це кольори відтінків теплого спектра, такі як яскраві помаранчеві, цегляно-червоні та теракотові коричневі. Якщо ви плануєте мати натуральний вигляд, то слід пам’ятати про правильне комбінування двох відтінків вашої шкіри з вибраним бежевим відтінком.

Пам’ятайте, що світлому відтінку шкіри підійдуть блідіші кольори, а для глибшого тону — більш насичені.

Найкращими відтінками губної помади для теплих тонів є вогненно-червоні та помаранчеві. Якщо ви шукаєте більш сміливі варіанти, рекомендується спробувати мідь і золото.

Ознаки нейтральних відтінків:

  • вам пасують срібні та золоті прикраси;

До вашої світлої шкіри добре пасуватимуть рожеві (ягідні) та лілові відтінки кольорів.

Безумовно, що найкращими відтінками губної помади для нейтрального тону шкіри є широкий спектр кольорів, від світлого нюдового до насиченого винного відтінку, і всі вони матимуть неймовірний вигляд на ваших губах.

Все дуже просто, прохолодні відтінки найбільш вигідно виглядають у прохолодних помадах, теплі відтінки будуть більш привабливими в теплих тонах, а нейтральні підтони гармоніюють з обома варіантами. Взагалі довіряйте власному смаку і вподобанням, обирайте колір помади, який дає вам стовідсоткової впевненості.