Як правильно фарбувати вії? Поради, які вас здивують!

tush

Справжня магія ховається у наших очах. Більшість жінок люблять підкреслити свої очі гарним відтінком тіней або блискіток улюбленої палетки, але всі точно знають, що важливим у макіяжі очей є вії. Вії – це не просто деталь, а ключ до передачі глибини вашого унікального погляду. Ми підготували корисні поради, що допоможуть зробити ваші вії потужним інструментом, який додасть вам свіжості та краси!

Подвійне профарбовування вій за допомогою пудри

Це дійсно робочий лайфхак! Коли будете фарбувати ваші вії тушшю, коли вона ще не висохла, нанесіть тоненький шар пудри, користуючись пухнастим пензлем. Такий мінімальний шар пудри надасть віям неймовірного об’єму і густоти. Після цього пройдіться ще раз легенько тушшю по віях.

Два кольори мої! Два кольори на віях, точно заберуть у вас відчуття журби

Створити певну ілюзію об’єму ваших вій допоможуть інші кольори туші або їх креативне поєднання. Ви можете почати зі шару чорної туші, а потім додати трохи кольорової (наприклад, коричнева туш дуже личить для брюнеток) на кінчики. Останній шар – знову чорний. Така магія підсилює глибину кольору та додає віям додаткового виразу.

Профарбуйте не лише вії, а й слизову вашого ока

Нанесіть стійку гелеву підводку або олівець та заштрихуйте корінці вій, намагаючись зафарбувати навіть смужку слизової. Потім перейдіть до туші – ваші вії будуть мати об’ємніший вигляд, ваш погляд буде більш “ляльковий”.

Рухайте щіточкою від туші вліво-вправо, коли фарбуєте вії

Спробуйте інший варіант фарбування ваших вій, наприклад, робіть невеликі коливання вліво-вправо. Таким чином, на кожну вію потрапить більше пігменту, що додасть їм об’єму і глибини.

Стрілка — хитрість, яка допоможе зробити ваше око магнетично привабливим.

Не підводячи лінію росту вій, намалюйте тонку стрілку у зовнішньому куточку ока, це може додати віям бажаної довжини та котячого погляду.

Експериментуйте, можливо саме ви віднайдете власний секретний лайфхак, який буде робити ваші вії ідеальними та гарними!