Перш ніж ви підете фарбувати брови, прочитайте це

brovki

Макіяж — це завжди мистецтво, але таке мистецтво потребує часу і терплячості, але часу зазвичай нам не вистачає. Більшість жінок полюбляють процедуру фарбування брів, адже це точно економить час та після фарбування, ваші брови мають доглянутий вигляд. У цій статті ви зможете детальніше ознайомитися із корисними порадами та інформацією, щодо фарбування брів.

Фарбування брів, як це?

Професійний майстер наносить напівстійку фарбу на волоски брів спочатку з метою визначення, формування та, за необхідності, затемнення їх. Одна з переваг фарбування брів порівняно з щоденним нанесенням гелю або олівця для брів полягає в тому, що ця фарба може охопити найдрібніші та найтонші волоски навколо брів, сприяючи їх згущенню, збільшенню об’єму та вигляду довших.

Важливо знати, що фарбування ваших брівок, підкреслить вже наявні волоски, але не зможе заповнювати постійно “пусті” місця або плями на частині шкіри, адже відтінок, який нанесли на шкіру із часом вимивається.

Як відбувається процес фарбування брів?

Методи фарбування брів можуть змінюватися від студії або від самого майстра, але загалом це швидкий і простий процес (процедура фарбування брів займає від 10-15 хвилин, оскільки фактичне нанесення фарби на брови та шкіру зазвичай триває від 5-10 хвилин).

Перед нанесенням фарби, майстер повинен очистити ваші брови від макіяжу та зайвого жиру. Після цього на брови наносять тонкий шар вазеліну або аналогічного продукту по краях брів, щоб запобігти лишньому забарвленню шкіри. Після підготовки шкіри, майстер нанесе фарбу на брови, залишивши її на 5-10 хвилин, після чого видалить її за допомогою вологого паперового рушника або ватного диска. Після зняття фарби ви отримаєте більш виразні та повніші брови, що підкреслять ваш вигляд.

Для максимально тривалого збереження відтінку важливо дотримуватися певних рекомендацій. Протягом перших 12 годин після відвідування (включаючи вмивання обличчя) важливо уникати змочування брів та зберігати їх повністю сухими. Також слід дотримуватися інструкцій вашого майстра з брів, оскільки це впливає на тривалість результату.

Які недоліки пов’язані з фарбуванням брів?

Один із недоліків фарбування брів полягає у його невеликій тривалості (від 3 до 6 тижнів), що означає, що вам потрібно буде регулярно повторювати цю процедуру, щоб підтримувати бажаний відтінок. Ще однією негативною стороною фарбування брів є можливість виникнення побічних ефектів. Безумовно, як і під час будь-якої косметичної процедури, існує ризик алергічних реакцій.

Важлива порада: перед тим, як вирішити піти на процедуру фарбування брів, слід питати майстра, яку саме фарбу він використовує і як вони мінімізують ризики подразнення (особливо, маючи на увазі, що це стосується області навколо очей).

Як фарбувати брови у домашніх умовах?

Фарбування брів вдома може бути досить простим процесом, але потребує певних кроків та обережності. Пропонуємо вам крок за кроком інструкцію, як фарбувати брови вдома:

  • Оберіть фарбу для брів, яка підходить для вашого відтінку волосся та шкіри. Ознайомтеся з інструкцією, яка є в упаковці із фарбою та протестуйте на маленькій ділянці вашої шкіри фарбу на алергічну реакцію.
  • Обережно очистить брови від макіяжу і зайвого жиру за допомогою ватного диска.
  • За допомогою нового ватного диска або пензлика для фарби рівномірно нанесіть її на брови (намагайтеся наносити продукт обережно). Важливо ретельно розтушовувати фарбу, щоб вона покривала кожен волосок ваших брів.
  • Відповідно до інструкцій на упаковці, залиште фарбу на бровах протягом визначеного часу (зазвичай 5-10 хвилин). Не залишайте фарбу на бровах довше, ніж рекомендовано, щоб уникнути неприродного відтінку.
  • Змочіть новий ватний диск водою та обережно видаліть фарбу з брів. Важливо робити це обережно, щоб не пошкодити волоски.
  • Після видалення фарби оцініть результат. Якщо ви хочете більш насичений відтінок, можна повторити процедуру згідно з інструкціями.

Важливо! Дотримуйтесь інструкцій щодо використання макіяжу та догляду в перші 24 години після фарбування.

Додаткові запитання, які можуть у вас виникати:

Чи можна використовувати звичайну фарбу для брів?

Ні, не варто використовувати звичайну фарбу для волосся на бровах. Вони мають різні складники та формули. Фарби для брів містять рослинні компоненти, тоді як фарби для волосся містять аміак і можуть бути шкідливими для області навколо очей та очей взагалі.

Чи варто взагалі фарбувати брови?

Якщо ви шукаєте спосіб тимчасово окреслити та затемнити ваші світлі волоски на брівках, ви можете спробувати відтінити брови за допомогою цієї процедури.

Чи безпечне фарбування брів?

Немає чіткої відповіді на те, чи безпечно фарбування брів, оскільки станом на 2023 не схвалено жодних ідеальних складників фарби для брів, посилаючись на потенційний ризик «травм очей» або алергічну реакцію. Тож наразі індустрія фарбування вій і брів не регулюється, тобто немає жодного перевіреного на безпечність барвника чи відтінку, які ви гарантовано отримаєте під час цієї процедури.