Обійми та поцілунки

Кажуть, що кожна здорова людина потребує щонайменше 15 поцілунків щодня! Обійми та поцілунки з коханими зміцнюють імунітет та рятують від депресії без жодної пігулки. До речі, у тих, хто часто цілується, рідше виникають проблеми з травленням, жовчним міхуром та нервовою системою. На думку англійських і німецьких психологів, цілуватися корисно для здоров`я. Поцілунки схиляють до позитивного рішення проблем і труднощів. Ті, хто щоранку цілують свого чоловіка або дружину, живуть у середньому на п`ять років довше тих, хто цього не робить.

obiimi_ta_pocilunki

Варто згадати і про так званий «французький поцілунок». Вважають, що під час «французького поцілунку» з`єднуються душі закоханих. Це найпопулярніший поцілунок в усьому світі. І для більшості хлопців від 9 до 22 років це – чи не єдиний практикований ними поцілунок. Незважаючи на свою популярність, він викликає найбільше непорозумінь, і в той же час збуджує цікавість. Французький поцілунок має на увазі контакт язиків. Тут, як і під час їжі, не може бути щось правильно, а щось неправильно. Існує нескінченна безліч варіантів цього поцілунку. Найпростіший з них – просто відкрити рот під час поцілунку й чекати, що відбудеться далі.

Поцілунки та обійми під час вітання діловий універсальний етикет не схвалює. Однак у деяких країнах вони є неодмінним елементом культури спілкування. В Іспанії, країнах Латинської Америки, Об’єднаних Арабських Еміратах, Саудівській Аравії обійми чоловіків трапляються часто. Цей жест висловлює особливу симпатію. В інших європейських країнах та країнах Північної Америки до бурхливих обіймів під час зустрічі ставляться стримано.

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

У Франції навіть захистили докторську дисертацію на тему «Фізіологічні, психологічні, художні, епідеміологічні й профілактичні аспекти поцілунку».

Поцілунок руки. У минулому така форма вітання була припустима лише до одружених жінок і жінок похилого віку. У наш час жінці цілують руку, незважаючи на її вік та сімейний статус. Не цілують руку на вулиці, вокзалі, в кафе, ресторані. Поцілунок руки можна побачити лише в найурочистіших випадках, наприклад, під час прийомів.

Психологи, які вивчили різні види поцілунків між сотнями добровольців, запевняють, що близько 80% чоловіків і жінок нахиляють голову праворуч, коли хочуть поцілувати. Це свідчить про те, що вони більше емоційні, чим що залишилися 20%, які цілуються, схиляючи голову ліворуч. За спостереженнями французьких фахівців, 30% людей воліють цілуватися на пляжі, 20% люблять це робити на крамничках у скверах, парках, на тихих вуличках, 12% – у кінотеатрі або ліфті.