5 сучасних детективів від українських письменників

Захопливі та інтригуючі детективи українських авторів, що вийшли останнім часом.

“Пастка для різника” Юрій Даценко

“Півправди гірше за цілу правду, але краще за брехню”. Це дебютний роман молодого письменника з Хмельниччини. За словами самого автора, книга написана в стилі “провінційного горору”, що поєднує альтернативну історію, жахи, містику і детектив.

knigi-2

Сюжет переносить читачів до Лондона 1888 року, де відбулась серія загадкових злочинів. Невідомий вбиває жінок легкої поведінки, а поліція не знаходить жодної зачіпки, щоб його спіймати. Далі події розгортаються в Проскурові. Поліція просить молодого лікаря-хірурга Якова Ровнєра провести експертизу знайденого трупа дівчини. Оглянувши тіло, юнак бачить тваринну жорстокість, що межує з божевіллям.

Але хто скоїв цей злочин? Маньяк, глибоко травмована людина з хворою психікою, потвора? Знайти відповідь на ці та інші питання береться молодий лікар…

“Готель “Велика Пруссія” Богдан Коломійчук

Захопливий шпигунський детектив, переплетений інтригами, пригодами і подорожами. Сюжет розгортається на території Польщі та Німеччини ХХ століття. Головний герой – це слідчий Адам Вістович, що розслідує серію таємничих вбивств у 1905 році. Детектив потрапляє в епіцентр конфлікту між Російською і Німецькою імперіями.

knigi-1

Книга тримає в напрузі до останньої сторінки. Автор, користуючись фактами, детально описав ситуацію в Європі напередодні Першої світової війни. Тому роман сподобається ще й поціновувачам історичних детективів.

“Терези” Анна Хома

Олеся страждає нічними жахіттями, в яких її переслідують невідомі істоти. Одного разу вона прокидається на підлозі у ванній, не пам’ятаючи, що з нею трапилось.

knigi-3

Іншого героя роману звуть Максим. Він приходить влаштовуватись на роботу у фармацевтичну компанію та дізнається, що там повісився його найкращий друг.. Не вірячи у версію самогубства, хлопець починає власне розслідування…

Як пов’язані між собою Олеся і Максим? Чому хлопець панічно боїться лісу, що за створіння переслідують дівчину? Відповіді на ці питання знаходиться на сторінках книги.

“Все буде добре” Анастасія Нікуліна і Олег Бакулін

Чотирьох друзів – Марічку, Катю, Антона і Сашу об’єднують спільні таємниці. Вони дали обітницю дружити все життя, але майбутнє їх змінює і розділяє. І лише через багато років долі товаришів знову переплітаються.

knigi-4

Сашко повертається з США та випадково зустрічає Марічку. Вона виглядає втомленою і нещасною, через що чоловік вирішує допомогти колишній подрузі. Та схоже на те, що жінка нещира і має корисливі плани. Події відбуваються у різний час – від 1985 до 2018 року. Вас чекає реалістична, правдива і непередбачувана історія…

“Темні таємниці” Андрій Кокотюха

Це розповідь про молоду пару, що безвісти щезла на Шацьких озерах.Згодом місцеві жителі знайшли тіло хлопця, та від дівчини не залишилось й сліду. Оскільки рослідування не дало жодних результатів, на пошуки правди вирушила мати дівчини. Їй допомагає Вадим – колишній полісмен, що вже давно цікавиться загадковими зникненням у цій місцевості…

knigi-5

“Темні таємниці” – це гостросюжетний детектив, гідний екранізації.