Книги, які точно повинні прочитати жінки

divchina_iz_knigoyuyuyu

Читання є не тільки приємним хобі, але й потужним джерелом натхнення, розвитку та саморозвитку. Книги завжди намагаються відкривати перед нами нові світи, надихати, розширювати власний світогляд та допомагати у розв’язанні життєвих ситуацій. Звичайно, що для більшості жінок, які прагнуть досягати успіху, бути сильними та самовпевненими, книги стають справжнім інтелектуальним скарбом.

Тож представляємо вам підбірку книжок, які можуть стати важливими посібниками, інструкціями, джерелами та часом дуже мудрими порадниками на вашому тернистому шляху до досягнення власних сміливих цілей!

“Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось” Тара Шустер

kupi_sobi_toi

Це особлива книга від письменниці Тари Шустер для саморозвитку та любові до себе. Інструкція як зібратися до купки й бути сміливою жінкою.

Іноді ми потребуємо підтримки, але звичайні мотиваційні книги не завжди достатньо надихають нас. Проте є одна виняткова праця, яка може стати невіддільним посібником на шляху до самовдосконалення, а саме: “Купи собі той довбаний букет та інші способи зібратися докупи” Тари Шустер. Ця книга є справжнім скарбом для саморозвитку та відновлення любові до себе, яка часто так нам потрібна.

У своїй книзі авторка описує свій власний досвід, пропонує перевірені методи, які допомагають стати сильнішою та щасливішою. Пані Шустер ні в якому разі не нав’язує свою методику, а навпаки подає свій досвід із гумором та доступністю, розповідаючи про свої власні переживання, навіть тоді, коли вона ледь не втратила себе у хаосі проблем, проте знайшла в собі сили подолати їх і продовжувати жити. Це книга про пристрасть до життя, яка підвищує жіночу самооцінку та визначає власні орієнтири. Вона смілива, інколи навіть зухвала, трохи сумна, проте дуже добра і, що найголовніше, щира і відверта. Це робить книгу особливою, бо читач вірить їй, адже кожна порада підкріплюється чесною розповіддю з життя Тари, яка не завжди мала прості рішення та щасливий кінець.

Покоївка, Ніта Проуз

pokoivka

«Я — ваша покоївка. Я стільки всього знаю про вас. Та коли вже на те пішло, то що ви знаєте про мене?»

Моллі Грей не така, як всі — вона не розуміє людей навколо і не вписується у соціальні стандарти. Кілька місяців тому померла її улюблена бабуся, тож розраду вона знайшла у роботі покоївки. Їй подобається досконало прибирати кімнати готелю і зникати до приходу гостей.

Життя Моллі перевертається у той день, коли в одному з номерів вона знаходить труп постійного клієнта — багатія Чарльза Блека. Героїня стає першою і головною підозрюваною. Розгадати цю головоломку і підібрати ключі до таємниці доводиться самій Моллі.

«Покоївка» — це роман, який крім захопливого детективного сюжету, пропонує поглянути глибше на життя людей, які не вписуються у соціальні стандарти. Чи вдасться усім нарешті побачити цю дивну невидиму покоївку? Чи зможе Моллі віднайти правду і довести свою невинність?

“Чемні дівчата не сидять у просторих кабінетах”, Лоїс Френкел

chemni_divchata

Чому стільки розумних і відповідальних жінок не отримують у кар’єрі того, на що заслуговують? Чому їм соромно просити підвищення чи відповідної зарплатні? Чому вони не можуть відмовитись виконувати додаткові завдання чи працювати понаднормово? Є багато нав’язаних з дитинства установок, які стримують жінок на шляху до успішної кар’єри.

«Будь чемною, тихою, слухняною ти ж дівчинка» – кожна жінка колись це чула.

Авторка цієї книжки розглядає 133 помилки, яких жінки припускаються у роботі та пропонує способи, як їх уникати надалі. Поради Лоїс Френкел будуть корисними для того, щоб розвинути сміливість, впевненість, продуктивність, наполегливість – ті навички, які допоможуть отримати належний результат у професійній діяльності. Вона пояснює, як поводитися в тих чи інших робочих ситуаціях, як будувати особистий бренд, як спілкуватися, одягатися і реагувати. Але ці рекомендації актуальні не тільки для жінок, а й для чоловіків.

“Така, як ти” Марк Леві

mark_levi

Книги, що розповідають про щасливе кохання, завжди переносять нас до іншого світу, де мрії здійснюються, а життя пронизане легкістю та безтурботними днями. Ці історії постійно надихають нас та змушують повірити в цей світ знову, особливо у будні сірі дні нашого життя. Один із таких романів, що навчить вас знову літати, – “Така, як ти” від Марка Леві.

Деяким вибагливим читачам може здатися, що романтика у книгах є банальною та занадто простою темою. Але не поспішайте відкидати цю книгу, вона набагато цікавіша, ніж здається на перший погляд. Сюжет книги розгортається у будинку на П’ятій авеню, який на перший погляд здається звичайним багатоповерховим будинком. Проте, якщо заглянути у цей будинок глибше, то ви знайдете ще дев’ять поверхів, за якими ховаються несподівані історії дев’яти різних сімей. Вони всі різні, але щось їх все одно об’єднує — старовинний ліфт, що приховує свої власні таємниці.

“Їсти, молитися, любити”, Елізабет Гілберт

isti_molitisya_kohati

Це сучасний життєствердний жіночий роман, в якому драма переплітається з філософією і лекцією про любов до себе. Елізабет Гілберт написала автобіографічну книгу про те, яке наше життя багатогранне і як багато в ньому чудових речей.

«Їсти, молитися, кохати» – надзвичайно щира розповідь жінки про духовне переродження і позитивні зміни у житті. Автор книги на власному прикладі довела, що навіть після найбільших криз можна не лише відновитися, а й відкрити в собі нові грані, можливості та рівні переживань. Героїня її роману — письменниця Ліз – розчарована у сімейному житті та зневірена в особистому щасті. Жінка втрачає головне: сенс та смак до життя. Аби набратися сил та повернутися до життя, Ліз вирішує подорожувати. На її шляху три країни: Італія, Індонезія та Індія. Там вона вчиться їсти зі смаком, молитися з відкритим серцем та кохати, наче вперше.

Надіємось, що наша підбірка допомогла вам обрати для себе ідеальну книгу. Гарного прочитання!