Маски для обличчя з оливкової олії

maska_z_olivkovoi_olii

Оливкову олію корисно не лише вживати, а й використовувати в якості косметичних засобів. Оливкова олія містить багато вітамінів, які так необхідні нашій шкірі, особливо після зими.

Маски з оливкової олії добре зволожують шкіру, роблять її більш еластичною та сповільнюють процес старіння шкіри. Оливкова олія не є алергеном, тому її можна застосовувати у вигляді маски для будь-якого типу шкіри. Використання масок на основі оливкової олії сприяє регенерації відмерлих клітин шкіри і розгладжує зморшки.

Маска для обличчя з оливкової олії для сухої шкіри

З’єднайте 1 ст.л.оливкової олії з 1 ст.л. каші з свіжих фруктів чи овочів ( на вибір: огірок, морква, картопля, капуста, кабачок, банан, диня, хурма, абрикос чи смородина). Цю суміш нанести на шкіру обличчя і тримати 20 хвилин. Маску змити теплою водою.

Маска для обличчя з оливкової олії для комбінованої шкіри

З’єднайте 1 ст.л.оливкової олії з 1 ст.л. каші з свіжих фруктів ( на вибір: мандарин, апельсин, грейпфрут, ківі, малина, полуниця,). Цю суміш нанести на шкіру обличчя і тримати 20 хвилин. Маску змити теплою водою.

Маска для обличчя з оливкової олія для нормальної та комбінованої шкіри

В однакових пропорціях з’єднати 1 ст.л. пшеничної або вівсяної чи рисової муки з 1 ст.л. оливкової олії, має вийти однорідна пастоподібна суміш. Нанести маску на обличчя і через 10-15 хв.змити теплою водою. Замість муки можна використовувати білу косметичну глину.