Поради, які допоможуть створити стильний та незабутній образ!

odyagggg

У сучасному світі нарешті починають стиратися стереотипи щодо зовнішнього вигляду жінок. Відтепер кожна красуня може бути художницею свого власного образу. І справді, створення стильного вбрання — це мистецтво, яке потребує бути креативною та оригінальною. Ми готові поділитися порадами, які допоможуть вам у створенні стильного образу.

Знайте свій стиль

Кожна жінка — унікальна, тому не дивно, що кожна має власний смак, щодо вибору одягу, аксесуарів чи косметики. Тож важливо визначити, який стиль вам близький і, звичайно, не забувайте про власний комфорт. Краще відштовхуватися від власних вподобань. Експериментуйте з різними стилями, досліджуйте модні тенденції, але не залишайте свою унікальність.

Збалансуйте свій гардероб

Створіть базову колекцію основних речей, які з легкістю можна комбінувати. Це можуть бути класичні штани, спідниці, блузки й сукні, які можна і треба поєднувати з різними аксесуарами та з яскравими акцентами.

Дотримуйтесь пропорцій

Важливо підбирати для себе одяг так, щоб він якнайкраще підкреслював вашу фігуру. Сучасна мода говорить, що не треба боятися порад від кваліфікованих стилістів, які чудово проаналізують ваш тип фігури та допоможуть скласти кілька образів, які точно будуть вам пасувати.

Фото, яке демонструє типи фігур:

vapol

Оберіть комфортне взуття

Взуття може абсолютно змінювати вигляд вашого задуманого образу. Потурбуйтеся про комфортне, а головне якісне взуття, яке підійде для різних випадків. Це можуть бути як елегантні та ніжні підбори, так і зручні брутальні кеди або кросівки.

Родзинка будь-якого образу — аксесуари

Не повірите, але аксесуари можуть додати родзинки вашому зовнішньому вигляду. Жінки часто не дооцінюють прикраси або забувають про їх існування, ніби дрібничка, але як вона все змінює! Ба більше, зараз у тренді прикраси, які створенні власноруч, більше про це читайте тут!

Тож сміливо обирайте для свого унікального образу, не тільки прикраси, але й стильні сумки, шарфи та окуляри, щоб додати неповторності своєму образу.

Доглядайте за собою

Безумовно створення стильного образу починається із регулярного догляду за собою. Чисте волосся, шкіра, нігті тощо — допоможуть вам завжди виглядати свіжо та доглянуто.

І насамкінець не бійтеся виходити за рамки! Ваш креатив — це ваша індивідуальність, яка допоможе вам створити стильний образ. Будьте сміливими та яскравими, ніколи не бійтеся себе справжніх!