Як харчуватись жінкам після 35

harchuvannya_pislya_35

В 20 років ми дозволяли собі їсти калорійну їжу, вживати алкоголь і байдужебуло, що буде потім, так років за 10. Але з віком ми змінюємо свої звички, переглядаємо раціон,намагаємось підтримувати себе у формі та берегти свій організм.

Яких принципів повинна дотримуватись жінка після 35, щоб залишатись у формі та добре себе почувати?

“Ні” перекусам

Часті перекуси без потреби, тобто без відчуття голоду, загрожують розвитком діабету. При постійному потраплянні їжі в організм відбувається беззупинне вироблення кортизолу, який провокує стрес і сприяє ожирінню.

Відмова від БАДів

Надмірне вживання аптечних біодобавок сприяє перенасиченню певними речовинами, які ми не контролюємо, тому що не здаємо постійно аналізи. Краще відмовитись від біодобавок та відкорегувати свій раціон так, щоб усі потрібні нам вітаміни потрапляли в організм з продуктами.

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

“Ні” фастфудам

Їжа швидкого приготування – джерело консервантів та зайвого цукру. Фастфуд збільшує навантаження на внутрішні органи, особливо на печінку, сповільнює метаболізм та призводить до збільшення ваги. Таку їжу потрібно назавжди виключити зі свого раціону.

“Так” пробіотикам

З віком кишківник потребує допомоги. Від стану кишківника залежить вигляд нашої шкіри та самопочуття. Періодично вводьте в свій раціон пробіотики, пийте натуральні йогурти та полюбіть вівсянку.

“Так” молочним продуктам

Склянку молока в день чи інші молочні продукти потрібно включити в щоденний раціон харчування, щоб підтримувати вміст кальцію в організмі.

“Так” середземноморській дієті

Середземноморську дієту вважають однією з кращих, оскільки в її основі збалансоване та різноманітне меню. З допомогою цієї дієти можна не лише худнути, а й підтримувати тіло у формі.