Як красиво декорувати ялинку? Дизайнерські іграшки-бамбулі

bom

Ми заходимо в період презентів і підготовки до Різдва та Нового року. Цього року крамниці пропонують нам тренди на святковий декор. Переважати у цьому році будуть темно сині та темно зелені кольори іграшок, прикрас та дощиків. Декорувати ялинку та будинок у такій кольоровій гаммі буде модно на зламі 2018- 2019 років. Але ринок пропонує таку кількість ялинкових прикрас, що важко зорієнтуватися, які ж купити, аби вразити гостей неповторним стилем та оригінальними прикрасами.

Найкращим декором є іграшки на ялинку ручної роботи, тобто зроблені руками майстра, або власноруч. Такі іграшки виготовлені зі скла, а з зовні декоровані камінням, бісером, розмальовані фарбами. Тобто кожна іграшка є неповторна і фактично витвором мистецтва. Вони не лише створять атмосферу дива і казки, а й будуть служити багато років, і завжди виглядатимуть неповторно. Такі іграшки ручної роботи не завжди можна знайти в крамницях, адже ринок масового виробництва пропонує дешевий китайський крам. Однак, якщо пошукати в інтернеті, то ялинкові прикраси ручної роботи знайти не важко.

bombka

Історія ялинкової іграшки-бамбулі датується 1847 роком. Перші іграшки були зроблені в Німеччині майстром Гансом Грейнером. За легендою, розпочав він виробництво скляних іграшок через бідність, коли не міг собі дозволити купити цукерки. Нині є велике різноманіття бамбуль на ялинку: традиційні, виготовлені зі скла, декоративні ручної роботи ( вони найдорожчі і є добрим капіталовкладенням, бо не виходять з моди ніколи). Але ринок масового виробництва заполонили пластикові та ще дешевші – іграшки з пінопласту,і в них немає душі, як люблять говорити художники – декоратори.

Так чи інакше, а дорогу іграшку ручної роботи можна зробити самому. Для цього достатньо купити однотонну кольорову кульку, клей, бісер, коралики та камінці. Простим олівцем нанести графічні лінії, потім по них провести смужку клею, і декорувати дрібним бісером чи камінцями. Дати добу цьому диву добре висохнути. І замість триста гривень за одну таку бамбульку, ви витратите лише якихось п’ятдесять. І така іграшка зроблена власноручно, буде тішити свою власницю багато років.