Головні помилки розлучених пар, які вирішили зійтися

Життя після розлучення не закінчується. Більшість екс-закоханих з часом знаходять своє кохання та створюють нову сім’ю. Є й ті, котрі через деякий час після розірвання стосунків вирішують знову бути разом. У багатьох виходить розпочати життя з чистого аркуша зі старими коханими, у цьому немає нічого неможливого. Але є пари, котрі не можуть досягти колишньої гармонії як би сильно вони не хотіли. Як не стати на ті ж граблі будемо розбиратися далі.

rozluchennya_1

Чому колишні партнери не можуть жити під одним дахом?

Розлучення – це дуже важкий у психологічному плані процес, який кожен партнер переживає по-своєму. Жінки у більшості випадків плачуть та впадають у депресію, а чоловіки починають пиячити, грають в азартні ігри в онлайн казино та закриваються в собі. Є пари, які через деякий час вирішують знову жити разом, але в них це рідко виходить. Ось кілька причин:

  • Пари, які сходяться знову думають, що вони зможуть почати все з чистого аркуша, проте, це лише ілюзія. Звичайно, побут, прогулянки, спільні вихідні – все це давно налагоджена схема, але сварки та конфліктні ситуації нікуди не зникли. При першій же сварці почне вилазити все минуле.
  • Не варто думати, що не потрібно буде з’ясовувати стосунки та обговорювати минуле. Конфлікти, сварки, непорозуміння, які виникали колись сприяли розлученню. І якщо не з’ясувати причини цих конфліктів та не обговорити складні ситуації, то побудувати стосунки знову не вийде
  • Ще одна помилка — відразу жити разом після возз’єднання. Поки йтиме з’ясування стосунків та розбір “польотів”, краще робити це на нейтральній території.
  • Не слід сподіватися на відсутність проблем. Якщо одного разу партнери розійшлися, то на це були причини і в майбутньому проблем буде ще більше, тому до цього потрібно бути готовими обом. Люди змінюються, але для цього потрібне шалене бажання, мотивація, наполегливість та час. А поки часу пройшло небагато, не варто сподіватися, що труднощів вдасться уникнути.

Психологи радять парам, які вирішили дати одне одному ще один шанс бути терплячи один до одного. Обоє повинні робити все можливе, щоб цього разу зійтися назавжди.

rozluchennya_2

Як зберегти дружні відносини екс-партнерам?

Сучасний цивілізований світ змушує колишніх партнерів підтримувати дружні відносини. Досягти цього допоможуть наступні корисні поради:

  • Щоб остаточно не зіпсувати стосунки з ексом необхідно уникати розмов та зустрчей з ним протягом перших кількох місяців. Цього часу достатньо, що загоїлись старі рани та забулися минулі образи.
  • У колі спільних друзів не варто запитувати про те, як живе та чим зараз займається колишній партнер. Краще спілкуватись на нейтральні теми.
  • Наодинці з собою слід згадувати лише хороші моменти пов’язані з екс-коханим. Це допоможе відпустити образи та негатив і зберегти дружні відносини.

Якщо все вдасться і через деякий проміжок часу колишні партнери зможуть налагодити спілкування, кожен з них отримає нового вірного друга.