23 березня - День ангела Галини

Вірять, що день святого (або святої), чиїм ім'ям тебе нарекли, особливий. В цей день молитва і гарні слова-привітання звернені до небес. Отже, існує особливий (так би мовити святковий) зв'язок із небесним покровителем. Тож не гріх у такий день усім іменинницям подякувати Небесам за гарне християнське ім'я, друзям і рідних - за те, що не забувають, а для себе - попрохати про одне найпотрібніше бажання.
Чарівних дівчат і жінок з іменем Галина в Україні багато. Отож, 23 березня буде чудова нагода привітати їх та побажати щось винятково гарне. (До речі, є чудова підказка із привітаннями ось тут).
Не забувайте, що ділячись радістю з кимось, ми також причащаємось тією радістю.
І трішки про святу покровительку Галину. Свята мучениця Галина жила у ІІІ ст., народилася в Коринфі. Це був непростий час, коли поганська та християнська релігії воювали між собою за душі та переконання людей. Чимало християн були переслідувані та покарані за ці свої переконання. До них належала й свята Галина.
Від народження Галина Коринфська не була християнкою. Однак, Бог так покерував життям Галини, що вона зустріла праведника Кодрата, який і навернув її до христиняської віри. Кодрат лікував хвороби тілесні і словом Божим зціляв душевні недуги та був авторитетом для багатьох.
Читайте також: 20 віршів та пісень про маму
Імператор Декій, який правив у цей час, не міг допустити поширення нових християнських ідей, тому всіляко присікав християн і новонавернених. Так було схоплено святого Кодрата разом із учнями. Серед них виявилась і праведна Галина. Спочатку вони сиділи у темниці, потім їх мучили, але ворогам нічого не вдалося – відречення від Христа не пролунало. Тоді Святу Галину та Кодрата кинули до диких звірів, але звірі не торкнулись їх. Це не зупинило гонителів.
Врешті, мучеників привселюдно обезголовили. На місці, де їх стратили, забило джерело - як нагадування Коринфу про страждання святих, що віддали за свою віру найцінніше – своє життя. Свята Галина, наслідуючи старця, добровільно пішла на муки за Христа: у її серці назавжди закарбувалися настанови свого вчителя.
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
Дякуємо!
1.03.2023