Найкращі букмекерські контори України: чесний огляд

Якщо ви бажаєте робити ставки на спорт, потрібно розуміти тонкощі азартної сфери в Україні. Портал https://geneva.lviv.ua/ підготував якісний огляд усіх доступних букмекерських контор, які працюють легально на території країни. В них ви можете створити власний кабінет, отримати доступ до азартного контенту та заробляти на ставках.

stavki_na_sport_1

Ставки на спорт в Україні — це азартні парі на реальні гроші. Ви не знайдете демонстраційних версій, доступний лише реальний заробіток. Для цього потрібно зареєструватися на одному з доступних сайтів. Зазвичай, реєстрація передбачає не тільки заповнення анкети з особистими та платіжними даними, але й верифікацію. Для цього потрібно додати скани документів. Після їх перевірки адміністрація надає дозвіл до ставок на спорт на реальні гроші.

Як обирають найкращих букмекерів?

Існує ряд критеріїв, які визначають найнадійніші букмекерські контори. Самостійно досить складно проаналізувати переваги та недоліки кожного порталу. Саме тому найпростіше скористатися оглядами. Вони створюються експертами незалежних порталів, які зацікавлені у розвитку азартного беттінгу в Україні.

Ключові критерії пошуку бк

Виділяють декілька пріоритетних параметрів, на які слід звертати увагу при виборі сайту для створення особистого кабінету, поповнення рахунку, отримання заробітку. До них належать:

  • наявність ліцензії. Навіть якщо букмекерська контора працює через іноземну компанію, ви можете скористатися її перевагами. Головне, щоб ліцензія була дійсною та перевіреною;
  • доступність платіжних систем. На сайті повинні запропонувати доступні способи поповнення та отримання заробітку. В Україні найпопулярнішими вважають банківські картки та електронні гаманці;
  • різноманіття азарного контенту. Більшість букмекерів об’єднують не тільки ставки на спорт, але й відкривають доступ до слотів. Саме тому гравці можуть обрати найвигідніший формат для отримання прибутку;
  • коефіцієнти там маржа. Маржа – це чистий прибуток букмекера. Якщо вона завищена, ви будете отримувати прибуток не в повному обсязі. Це невигідно для гравця. Коефіцієнти повинні бути чесними та об’єктивними.

Які букмекери в ТОП-5 України?

Найрейтинговіших порталом вважають Фавбет. Ти ліцензійний сайт з доступом до ставок на спорт та ігровим автоматам. При реєстрації гравці можуть розраховувати на 3000₴ вітального бонусу та 500₴ ставки без ризиків. Тобто, ви можете робити ставки на цю суму, і навіть при прогрошах не залишитися в мінусі. Серед ключових букмекерів України виділяють також: Паріматч, МелБет, Гоксбет, Кінг.

Характеристики топових бк

Ці портали вирізняються різноманіттям спортивних ставок, розписом, вигідними коефіцієнтами. Також активно розвивають лайв формат, який передбачає ставки у реальному часі. Він охоплює топові спортивні події, чемпіонати. На сайтах бк ви можете знайти всю необхідну інформацію з правилами укладення парі.

Кожна з зазначених букмекерських контор пропонує розширену бонусну систему. Ви можете скористатися: вітальним бонусом, кешбеком, страхуванням ставок, взяти участь у розіграшах або турнірах.

Як не помилитися при виборі бк?

Не варто орієнтуватися лише на бонусну програму букмекера. Оскільки найчастіше такі порталу привертають увагу щедрими заохоченнями. Але, жоден сайт не стане дарувати реальні гроші. Їх потрібно відіграти. У цьому випадку потрібно визначити розмір вейджеру. Якщо відіграти подарунок складно, краще обрати альтернативний бонус або змінити букмекера. Також варто завжди перевіряти ліцензійність з порталу. Якщо він працює нелегально, ніхто не може гарантувати отримання грошей.