Як правильно вибрати сукню

Щоб вірно підібрати сукню, варто правдиво відповісти на два питання:

  1. Для чого вона буде призначена?
  2. Для якого типу фігури?

Перше запитання дуже важливе, адже недостатньо просто підібрати сукню по фігурі, треба її ще і носити.

suknya_1

Підбір сукні по фасону

Щоб підібрати правильний фасон, треба врахувати і особливості самого одягу, і особливості фігури майбутньої власниці. Найбільш жіночними вважаються типи фігури “груша” та “піщаний годинник”. Дівчині, якою б пишною вона не була, варто підкреслювати талію. З цією метою можна обрати вбрання з декором на талії (пояском чи ремінцем). З ним жінка зможе виглядати максимально привабливо. В такому образі вона може піти будь-куди, навіть до ВІП – залу казино.

Для фігури «трикутник» підходять сукні з широкими рукавами та об’ємним ліфом. Якщо жінка є власницею широких стегон, то їй варто обирати сукні без декору в нижній частині. Бажано, щоб низ взагалі був темний, щоб знизити на ньому акцент.

Фігура «перевернутий трикутник» вимагає навпаки обирати яскравий низ, щоб акцентувати на струнких ногах. Верх візуально зменшується більш темними кольорами. Не слід навіть звертати увагу на асиметричні моделі чи з пишним рукавом

Фігура прямокутник вимагає сукні вільного крою, бажано з пояском. Гарно буде виглядати сукня-футляр.

Округлий тип фігури вимагає сукні-кльош чи прямий крій, в котрому акцент зроблений на талії.

Вибір сукні за кольором

Під час вибору треба звертати особливу увагу на колір. Правильно підібраний відтінок може омолодити і зробити стрункішою. Неправильний колір, навпаки, додає кілограмів та років. Необхідно взяти до уваги власний відтінок шкіри, колір волосся і зовнішність взагалі.

Коротке чи довге

Не тільки фасон, але і довжина здатна коректувати фігуру:

  • довгий одяг візуально робить фігуру більш стрункою. Ідеально виглядають сарафани та довгі вечірні плаття;
  • якщо жінка є власницею струнких красивих ніг, то їй варто купувати модель не нижче колін. Варто орієнтуватися і на вік;
  • сукні середньої довжини існують для того, щоб якісно закрити всі проблемні місця на ногах.

Низеньким дівчатам не рекомендується носити надто довгі плаття, адже вони візуально вкорочують зріст. Високі дівчата мають право обирати будь яку довжину, але все ж вони не повинні зловживати міні-розмірами.

Головний принцип гарного смаку – плаття повинно відповідати події. Наприклад, не можна йти на ділову вечерю в сукні зі стразами, а на вечірку в діловому костюмі.

Основні характеристики суконь на всі випадки життя:

  1. Вечірнє плаття – довге або середньої довжини вбрання, виконане із дорогого матеріалу (бархату, шовку) з драпіровкою і декором у вигляді мережива чи каміння. Може бути виготовлене в будь якому стилі. Одягають його на звані вечері, модні покази, світські прийоми та ін.
  2. Сукня на кожен день. В ній можна ходити на роботу, прогулянку і в магазин. Характерний стриманий лаконічний фасон і мінімальна кількість декору.
  3. Універсальна сукня. Можна одягти на діловий обід, романтичну зустріч. Характерна власна родзинка. Можуть змінювати спрямованість в залежності від декору.
  4. Коктейльна сукня. Довга, коротка чи міді: сукні завжди значно стриманіші, ніж вечірні. Однак, вони більш урочисті і ошатні. Сукня призначена для театру, ресторану чи концерту.
sukni_2