Назар Савко і «Джерело» – 15 років успіху!

savko3

Співак і композитор Назар Савко ось уже 15 років є керівником зразкової музичної студії «Джерело», що на Погулянці у Львові, а точніше у ЦТДЮГ (Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини). З приводу цього ювілею ми й поспілкувались із Назаром.

– Назаре! Поділись своїми найсвіжішими новинами! Нещодавно ти з гуртом «ТріоТоніка» успішно виступив у столичному палаці «Україна». З нагоди чого це був виступ і як усе відбулося?

– Це був концерт пам’яті Назарія Яремчука. (Уславленому співакові виповнилось би 65). Вшанувати видатну людину прийшло 37 співаків і повний зал глядачів. І я теж віддав данину славетному українцеві. Моя мама Марія співала з Назарієм в дуеті багато років у легендарній «Смерічці». Саме вони Першими виконали «Червону руту» та «Водограй».

savko4

– Зразкова музична студія «Джерело» ЦТДЮГ нещодавно відсвяткувала 15 років! Що найцікавішого відбулося за цей час? Окрім репетицій та виступів? Знаю, що вдалося записати альбоми і навіть створити музичний фільм, де ти у головній ролі? Може, пригадаєш якісь цікаві робочі моменти?

– Так. Ось вже 15 років минуло з того часу як була створена студія «Джерело» на базі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Скільки талановитої молоді пройшло через неї! Чудові концерти, зйомки відео кліпів та ТБ-програм. Все, що я пройшов сам, прагну відтворити у моїх вихованцях. Нещодавно ми познайомилися з чудовими мультиплікаторами, які створили на ютубі свій канал «З любов’ю до дітей». Це канал з гарними україномовними піснями, повчальними кліпами та мультиками. Така співпраця сприяє популяризації нашої рідної культури і навчає дітей любові до Батьківщини.

– Твоя музична політика винятково українська і якісна. І це дуже тішить справжніх шанувальників твого таланту. Вочевидь, це якось пов’язано із тим, в якій родині ти виріс і хто твої батьки?

– Звісно. Далеко моє яблуко від рідної яблуні не впало. Я йду життєвою стежкою своїх батьків. Як я вже казав – мама співачка,а тато музикант. В минулому керував відомими колективами «Беркут» та «Олеся». З ними мої батьки об’їздили весь СРСР. Гени – то велика сила.

– Чи можна про особисте? Про твоїх дітей? Вони тобі допомагають? Ти маєш час для спілкування з ними? Хто з тобою поруч найчастіше?

– Я багатодітний батько. Це правда. Важкувато зараз. Часи настали жорсткі. Але коли мені ті беззубики посміхаються,то якось легко стає, і починаєш вірити у світле майбутнє. Наше життя, то своєрідне випробування на «міцність» душі. Отож давайте міцно любити,гарне творити та вперто долати всілякі труднощі.

Дякую за розмову. Бажаю успіхів і наснаги!!!

спілкувалась Оксана Кришталева