Добра ідея з Котом

Оля, яка придумала і намалювала Внутрішнього Кота, сидить біля мене у світшоті, на якому зображено пухнасту кицьку, скручену калачиком.

ininin.jpg (308.31 Kb)

Побачила футболки, світшоти і наліпки із Внутрішнім Котом на одному ярмарку. Ця ідея із Внутрішнім Котом мені дуже сподобалась, бо ні раніше, ні деінде такого не було. Знаєте, намалювати можна багато, але так, аби запам'яталося і полюбилося - нечасто. Саме тому захотіла довідатись більше про це.

img_91113.jpg (194.16 Kb)
– Олю, як з'явилась ідея створити Внутрішнього Кота?

- Ця історія трішки сентиментальна. У нас вдома була кицька Антоніна, дуже гарна і розумна. Прожила з нами 10 років. Усі її дуже любили.


І вона всіх любила. Вона була як людина. І саме Антоніна змінила мій погляд на тварин. А рік тому, коли наша кицька помандрувала на веселку, я ходила і сумувала за нею. Одного дня уявила себе з котом всередині. Очевидно, киці мені дуже бракувало. Потім сіла і намалювала її, скручену калачиком - уявила себе із таким внутрішнім котом всередині.

Хоч варіантів було декілька. Намалювала себе з котом і роздрукувала для себе. Хоч всі і говорили, що на малюнку – сестра. Люди, коли бачили ці футболки, усміхались і дивувались. Особливо - хлопці.

insi.jpg (356.08 Kb)

- Мабуть, ти за освітою художниця, якщо так образно передала свій внутрішній стан?

- Ні, я закінчила філософський факультет ЛНУ ім. І. Франка. А малювати і складати вірші любила з дитинства. Ще коли мешкала у Великих Мостах, відвідувала художню школу.


Найбільше люблю малювати портрети, а для цього якраз треба було повчитися у фахівця. Дуже допомогла мені опанувати класичний рисунок художниця Софія Ясінська-Сирватка, за що їй дуже вдячна.

ins11.jpg (320.63 Kb)

- А окрім малювання любиш фотографувати?

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

- Так, звичайно. Багато знимкую свою сестру Нелю. Вона - моя муза. Сестра дуже схожа на жінок із картин Амадео Модільяні - така ж довга шия, такі ж витончені риси. Та й взагалі у мене хороша родина, яка мене розуміє і підтримує.

log.jpg (276.08 Kb)

- Олю, тобі подобається якийсь певний стиль у мистецтві?

- Не обмежую себе певним стилем, щоби потім не було упередженого ставлення.


От, приміром, в Модільяні люблю кольористику. А загалом у мистецтві подобаються твори поч. ХХ ст., а в літературі - класика і фантастика. Щодо філософських уподобань, то мені найближчі за духом екзистенціалісти, зокрема А. Камю - за його творами я захищала магістерську роботу. Серед кінофільмів люблю прості, про життя звичних людей. Подобаються такі фільми, як "Небраска" АлександераПейна чи "Патерсон" Джима Джармуша.

- Повернімося до твого Внутрішнього Кота.

- Так, у листопаді 2017 року я запустила сторінки на Facebook та Instagram. Внутрішній Кіт – то суто я. Сім’я та коханий допомагають інформацією, радять та допомагають з організаційними моментами. Спочатку хотіла малювати кумедні малюнки, але побачила, що чогось такого, як Внутрішній Кіт, нема.


Саме тому зробила свідомий вибір на користь Внутрішнього Кота. Просто зараз мільярди модних і популярних ідей із блоґерами, але все це на деякий час. А я хочу, щоби мій Внутрішній Кіт був улюбленою річчю. Навіть написала у себе на сторінці: "Внутрішній Кіт - це футболка, яка зігріває. Адже наш принт - це не просто черговий малюнок, це ілюстрована історія наших внутрішніх світів". Звучить так: "Але застерігаємо: така футболка витісняє інший одяг та стає улюбленою річчю в гардеробі."

- Так, філософська освіта в цій ідеї дуже помітна. Це правда. А які ще можливості будуть у твого Внутрішнього Кота?

- Думаємо про листівки і більше футболок до літа. На принтах є 4 варіанти Внутрішнього Кота, хоч спочатку було 7. Зрештою, можу зробити й на замовлення. Футболки будуть універсальними - як для хлопців, так і для дівчат.

- Дякую тобі, Олю, за розмову. Нехай твої Внутрішні Коти несуть радість у світ. А твоя чудова і справді філософська ідея нехай приносить тобі радість, користь і успіхи!

Спілкувалась Оксана Кришталева, ЛьвівВам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Korali.info! Become a Patron!

Korali.info (Коралі.інфо): краще україномовне жіноче видання.
© Korali.info 2015 — 2022.