Бути коханим – це більше, ніж бути багатим, бо бути коханим – значить бути щасливим

imag2368_copy

Здавна в Україні день всіх закоханих святкували на Івана Кyпала. Це день вшанування Води і Сонця – богині Дани та бога світла Ора, союз яких дає життя всьому живому на землі. Про цей день знають усі. Проте чим старшим ти стаєш тим менше в тебе є на це часу. Лише згадуєш прекрасні студентські роки…

Ще одним днем всіх закоханих є 8 липня – день Святих Петра та Февронії. Хоча це свято є, швидше, святом кохання у шлюбі. Ще наші предки відзначали свято Рожаниць – богинь кохання, шлюбу і плодючості Лади і Лелі, свято Покрови – день початку масових весіль.

День ж Святого Валентина прийшов до нас не так і давно з Західної Європи. Чи святкувати нам його? Вирішувати кожному особисто. Адже кожні закохані мають ще і свої особисті дати для святкування. Важливо пам’ятати про своє кохання та піклуватися про нього. А коли і як – це ваш вибір.

Розумні люди кажуть: «Бути коханим – це більше, ніж бути багатим, бо бути коханим – значить бути щасливим». (Тільє). Тож будьте ЩАСЛИВИМИ та КОХАНИМИ.

imag2356_copy

. . . . . . .

imag2373_copy

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

imag2370_copy
imag2374_copy

. . . . . .

imag2377_copy

Ці валентинки ручної роботи виготовлена з пінопластової заготовки, тканини, стрічок та голочок, а також БОМБОНЧИКІВ. )))

Розмір 7смх7см

Щоб зробити замовлення напишіть на email: herbolka@yahoo.com. В темі обов’язково зазначити слово “Замовлення”.

Або чекаю вас на https://www.facebook.com/nataly.herbolka