Новорічні зачіски на будь-який смак: від простих до складних

Якщо ви вже підготували свою найпрекраснішу сукенку та улюблені яскраві блискітки на очі, то ви майже готові зустріти 2024 рік, хоча зачекайте… Ви дещо забули! Зачіска! Не хвилюйтеся, ми маємо для вас підбірку найкращих та модних зачісок напередодні Нового року: від блискучих аксесуарів для волосся та ефектних бантів до заплетених хвостиків і об’ємні нарощування; у виконанні від простих до складних святкових зачісок. І звичайно, корисні поради від світових стилістів! Поїхали!

Великий бант — це чарівний новорічний аксесуар для вашого волосся

бантики і волосся

Банти — стали чудовим трендом у цьому році, то чому ж цим аксесуаром не завершити вашу святкову зачіску? Родзинка у вигляді великого банта чудово пасуватиме до пучка зачесаним назад і заплетеним у косу або до легко накрученого волосся. Погодьтеся, що це досить легка зачіска, і як чудово вона личитиме у вашому святковому образі!

Ідея новорічної зачіски: об’ємне коріння з обручем

Волосся і обідок

Звичайно, наступна зачіска потребує об’єму (не завжди наше волосся піддається цьому, але не здавайтеся, ми у вас віримо). Спробуйте розчесати одноденні кучері, а потім легенько зафіксуйте все лаком, щоб надати вашому волоссю пружності та руху. А тепер, приготуйтеся, найцікавіше — закріпіть об’ємний м’який обруч поверх вашого волосся. Обруч надасть вам додатково об’єму зверху.

Голлівудський чубчик — це наймиліша і водночас гарна ідея для зачіски

Волосся і чубчик

Якщо ви втомилися від голлівудських локонів, то слухайте, а спробуйте тепер чубчик! Гарненька амбасадорка чубчиків Лілі Коллінз ще раз це підтверджує! Розділіть волосся набік, накрутивши все волосся під круглу щітку. Потім візьміть частину чубчика довжиною один дюйм і закрутіть її у формі літери “С” (щоб він залишався на місці, закріпіть його за допомогою затискача для волосся без складок на 20-30 хвилин і добре зафіксуйте лаком).

Рівне волосся із завернутими кінчиками та гарненький чубчик на бік 

волосся і чубчик

Скільки разів ми вже повторювали, що мода циклічна? Тут важко не погодитися, але ті американські вінтажні 60-ті роки — вау! Ці відкинуті завернуті назад кінчики виглядають так грайливо під час вечірньої  новорічної прогулянки, особливо в поєднанні з гламурним чубчиком (бантик, тут не вистачає бантика). 

Невмируща класика новорічної ночі — високий кінський хвіст

Високий хвіст

Вам може здатися, що у вас немає такої довгої та об’ємної довжини волосся і ця зачіска точно не для вас. Окей, погляньте на Аріану Гранде — вона теж має хвостик, але на коротке волосся — немає нічого неможливого, головне бажання. Спробуйте заплести цей хвіст, у якій частина волосся обертається навколо хвоста. (Ви також можете легко використати розширений хвіст і виглядати так само шикарно, а і використати стрічки для створення новорічного образу).