8 ідей зачісок для прямого волосся: мило, просто, швидко

Власниці прямого волосся, часто зіштовхуються із проблемою, яку зробити зачіску, щоб було гарно та швидко. Якщо ви спробували всі різновиди хвостів, протестували мільйон засобів для об’ємного волосся, провели незліченну кількість ночей з бігуді, шкарпетками та шарфами на волоссі, намагаючись досягти ідеальних локонів без термічного впливу на волосся — ви термінаторка!

Не хвилюйтеся, ми підготували для вас прості у виконані зачіски, які вам точно сподобаються. Надихайтеся, експериментуйте та готуйте шпильки!

Аксесуари для прямого волосся

Ніколи не слід недооцінювати потужну роль чарівних аксесуарів для волосся. Щоб надати вашому вигляду трохи більше елегантності, візьміть кілька шпильок і закріпіть їх спереду у волоссі, біля розділу.

Недбала зачіска пучок для прямого волосся

Цей розпатланий пучок ідеально підходить для прямого волосся, оскільки не вимагає укладки та використання лаку для волосся. Просто зберіть волосся на голові, залишаючи дві смужки волосся вільними біля чола, щоб вони обрамляли обличчя, а потім красиво зав’яжіть їх у пучок за допомогою резинки для волосся. Також ви можете витягнути кілька пасм із пучка, щоб створити бездоганний вигляд — саме такі невеликі деталі роблять цю зачіску милою.

Зачіска з одинарною косою для прямого волосся

Якщо вам подобається носити розпущене волосся, то ця зачіска ідеально підходить для прямого волосся. Створіть кілька хвиль за допомогою широкої палички для завивки, а потім, починаючи з правого боку голови й приблизно на половині шляху до заду голови, заплетіть невелику ділянку волосся вздовж свого розділу, переміщуючи руки на інший бік голови, коли ви плетете косу.

Зачіска “пір’яний хвіст” на пряме волосся

Зробіть низький хвіст, який підкреслить вашу каскадну стрижку, при цьому уникаючи відчуття стандартності (особливо, якщо ви додасте чарівний оксамитовий бант). А також не забудьте впорядкувати верхню частину волосся круглою щіткою та нанести кілька штрихів лаку для волосся, щоб зберегти форму.

Ця пряма зачіска з бічною косою

Якщо у вас довге волосся, то довга бічна коса — ідеальна легка зачіска для прямого волосся. А ще цікавіше, ви можете експериментувати з нею та додавати різноманітні аксесуари для волосся, наприклад, такий шовковий гірчичного кольору обруч.

Французька коса для прямого волосся

Розпущена французька коса — чудовий варіант зачіски на другий день після миття голови для власниць прямого волосся. Перед тим, як розпочати плести косу, нанесіть на волосся закріплювальний спрей або сухий шампунь, щоб створити легку непомітну текстуру та поглинути надлишок жиру. Потім заплетіть волосся у вільну косу на задній частині голови й закріпіть стрічкою або гумкою для волосся, щоб створити ніжний образ.

Хвіст з прямим волоссям наполовину піднятим догори

Скористайтеся випрямлячем, щоб трохи розгорнути кінчики вашого волосся, а потім відтягніть половину волосся за допомогою резинки, щоб зробити напівхвостик.

Пряма, гладенька зачіска для прямого волосся

Як досягти того, щоб передні пасма волосся залишалися прикріпленими біля вух, коли ви маєте пряме волосся? Просто зав’яжіть обидва боки у хвіст ззаду і приховайте його під верхнім шаром волосся.