Позбуваємось зайвого волосся на тілі швидко і правильно

pidvikonnya

Якщо волосся на де деяких частинах тіла надокучає і ви вже ухвалили рішення його позбутись, – видалення довіряйте медикам і не ризикуйте здоров’ям шкіри. Лазерна епіляція Київ – ці пошукові слова в інтернеті стають популярними, як не дивно, у холодні пори року. Чому так? Основні причини такого явища:

  • одразу після процедур шкіра стає вразливішою, тому її слід якийсь час берегти від прямих сонячних променів. А восени їх або нема, або захищаємось від них відповідним одягом і взуттям, про що ніхто і не здогадається;
  • відростає волосся, видалене напередодні літа (це більше стосується шугарингу та депіляції);
  • до медичних закладів звертаються пацієнтки, які економлять свій час і знають, що весняний ажіотаж спричиняє черги;
  • є незначна частка жінок, у яких особливості внутрішніх процесів організму стимулюють ріст волосся восени.

Давайте детальніше розглянемо чому у період з жовтня по березень варто взятись за лазерну епіляцію.

Ті, хто весною видалили волосся у старомодніші способи, нерідко переходять саме на лазерну епіляцію. Осінь – ідеальний час для першої спроби.

Лазерна епіляція – процедура, що матиме результат після повного курсу. Крім того, вона вимагає утримання від водних процедур протягом певного часу. А ще восени люди менше пітніють. Піт негативно впливає на шкіру після лазерної епіляції. На це слід зважити і завчасно підготувати себе до цього. Тому вчасний початок, – вчасний і якісний результат.

Зазвичай курс триває 8-10 сеансів, а часовий інтервал між ними індивідуальний. І його легко скоригувати тоді, коли наплив охочих менший. Тобто восени чи взимку. Крім того, у жовтні-листопаді клініки та салони пропонують суттєві знижки, заохочуючи ними почати курс. Є три основних їх різновиди: для нових пацієнток, для постійних (сезонні), до свят або «чорної п’ятниці».

Загальновідомо, що зміна пір року впливає на коливання гормонального фону організму. А він, в свою чергу, і на оволосіння. Такий фактор не сильно впливає на популярність лазерної епіляції саме восени, але буде неправильно не звертати увагу на нього.

Цього року лазерна епіляція поряд з іншими способами має суттєві переваги: мала тривалість одного сеансу (від 15 до 50 хв залежно від частини тіла) та відсутність ризиків у непередбачуваній ситуації. У випадку повітряної тривоги чи вимкнення електроенергії, його можна легко зупинити і продовжити у зручніший час.