Який обрати мольберт, щоб малювати картину за номерами?

molbert_1

Зафіксувати полотно з підрамником на мольберті — найкраще, що могли вигадати художники для зручності процесу малювання. Більш практичну підставку важко уявити. Мольберт створили щоб максимально надійно та зручно фіксувати полотно на підставці, щоб воно нікуди не випадало і було міцно зафіксовано під час малювання. Кожному, хто встиг полюбити малювання і бажає продовжити цей напрямок, рекомендується підібрати відповідний мольберт для картин за номерами .

molbert_2

Які бувають мольберти?

Вибрати потрібну модель нескладно. Майстру необхідний надійний помічник, який, якщо добре і естетично подобається. На ринку представлений досить широкий асортимент настільних чи підлогових моделей, але яку з них краще вибрати?

Ми окреслили основний асортимент моделей:

  • настільні мольберти – не займають багато місця, легкі в транспортуванні, підходять для малювання на невеликих полотнах і сподобаються тим, хто вважає за краще малювати сидячи;
  • тринога чи ліра – відмінно підійде для новачків, можна використовувати картини будь-якого формату, зручно розміщувати в кутку кімнати;
  • універсальний доладний мольберт або етюдник — завдяки невеликим розмірам не займає багато місця і зручний у транспортуванні, з ним можна працювати сидячи або стоячи;
  • підлогові моделі (щогловий, станковий, акварельні столики) – великий асортимент варіантів, серед яких ви точно підберете найбільш підходящий.

Щоб не помилитися з вибором, ви завжди можете звернутися до фахівця, поділившись своїми планами на майбутнє щодо малювання та поточним рівнем.

Переваги мольбертів

Більшість мольбертів дозволяють вибирати зручний для художника кут нахилу і мають рейки, що фіксують або підтримують полотно. Оскільки образотворче мистецтво – процес не швидкий, зверніть увагу на те, в якій позі ви знаходитиметеся годинами, вашій спині має бути максимально зручно. У будь-якому випадку з мольбертом вам буде зручніше, ніж без нього.

Поставивши полотно на мольберт, ви полегшуєте собі процес малювання максимум. Регулюючи висоту або кут нахилу, ви забезпечуєте собі комфорт на годинник. Неважливо малюєте ви картину з нуля або розмальовуєте її за номерами, неважливо в якому стилі ви малюєте мольберт завжди знадобитися.

У процесі малювання вертикальне положення картини встановленої на мольберті вигідніше. Так на фарбу падає набагато менша кількість пилу, що особливо важливо з картинами, що створюються не один день.

Ергономічність – головна гідність мольбертів, з ним все ваше художнє приладдя може бути в одному місці. А ще це чудовий спосіб стимулювати своє натхнення, адже спостерігаючи улюблений мольберт поряд, важко утриматись у творчому пориві.

Якому все-таки віддати перевагу?

Як новачкам, так і просунутим художникам підійде універсальний мольберт, адже він здатний підлаштуватися до потреб кожного. Його можна поставити в будь-яке місце, відрегулювати висоту і навіть скласти, щоб він не займав багато місця. Деякі маленькі моделі можна ставити навіть на підвіконня або вузьку стільницю.

За відсутності майстерні виділити простір для мольберта буває важко, зі складним мольбертом ви суттєво заощадите простір. Конструкція, що підтримує картину, може використовувати на природі, багато спеціально для цих цілей продаються з чохлами. Вивчіть фото товару перш ніж зробити замовлення, визначтеся яка модель вам більше підходить, металевий чи дерев’яний вивчіть можливості та параметри про борудування.

Мольберт може стати чудовим подарунком для ваших друзів і близьких, що захоплюються малюванням. Вивчивши головні переваги товару, ви з легкістю зробите вибір та підберете для себе чи іншого ідеальну конструкцію.