Як вибрати 3D-ручку: поради та рекомендації щодо вибору пристрою

Одним з найбільш популярних гаджетів для дорослих і дітей, з тих, які були створені в останньому десятилітті, є 3D-ручка. За допомогою неї можна малювати, створювати тривимірні об’єкти, склеювати їх окремі частини спеціальними матеріалами. При цьому додаткові пристосування не потрібні – тільки сама ручка і спеціальний пластик для заправки.

Різноманіття 3D-ручок

Вибір 3D-ручок різноманітний. Головна відмінність серед них полягає в наповнювачі:

· Холодні – при виході рідкої фотополімерною смоли малюнок застигає, завдяки ультрафіолетового випромінювача.

· Гарячі – заправляються термопластиком, який нагрівається всередині, а при подачі назовні приймає задану форму і швидко застигає.

Дані пристрої в залежності від виробника відрізняються зовнішніми характеристиками, компактністю, зручністю застосування.

pasted_image_0

Вибір 3D-ручки

Залежно від віку майбутнього власника варто акцентуватися на певні моменти. Наприклад, для п’ятирічної дитини буде важливий розмір. Через те, що долонька в цьому віці невелика, то і ручка повинна зручна в неї поміщатися. Додатковим плюсом буде дитячий дизайн. Моделі BAPASCO P65 і BAPASCO 3D PEN ROBOT – порадують і дівчаток, і хлопчиків цікавою формою слоника і робота.

Для школярів початкових класів краще також не сильно громіздка. Відмінний варіант – MyRiwell RP-100B. Вона не важка, зручна у використанні, енергоощадна конструкція.

Дітям (трохи) старше припаде до смаку стильна 3D-ручка з декількома типами пластика – OLED від Fantastique. Вона ідеально лягає в руку і тому не викликає втоми під час використання. Колір можна вибрати будь-який з семи запропонованих в асортименті.

Якщо покупка призначається для подарунка, то безпрограшним варіантом буде RP900A. Ця модель виділяється своїм неординарним стилем і лаконічністю. І при цьому малює двома типами пластика: ABS і PLA.

Коли технологія 3-д друку освоєна, то можна придбати модель RP800A. Вона може заповнити всі найдрібніші пропуски готового виробу. Творчість з нею стане ще цікавіше. А її головними перевагами є можливість працювати з багатьма видами пластику. Це ABS (і ABS +), PLA (і PLA +), CoPET, PETG. При низькій швидкості можна працювати навіть з таким матеріалом, як Карбон.

Ще більш ефектні об’єкти можна створювати за допомогою 3D-ручки MP 01. А все завдяки тому, що вона має можливість малювати відразу трьома нитками пластика. Але це не обов’язково, можна поставити режим на один-два види пластика, а решта на паузу.

Вибір пластику для 3D-ручки

Найбільш поширеними видами пластику є:

1. PLA вважається екологічним, бо зроблений на основі цукрового очерету і кукурудзи. Крім безпеки має безліч позитивних властивостей при роботі: не вимагає охолодження, плавиться при 170 градусах, добре тримається на багатьох видах поверхні, має мінімальну природну усадку. До мінусів відноситься короткий термін служби готового виробу і його ламкість.

2. ABS застосовується в основному в промислових сферах. Його вважають за краще, завдяки застиганню при більш низьких температурах (100 градусів), хорошою міцністю, глянцевого вигляду, можливості обробки готового виробу (шліфування). Не рекомендується використовувати вдома через шкідливого, небезпечного для здоров’я запаху печіння.

Існує безліч різних відтінків пластика. Крім класичних бувають специфічні: люмінесцентні і ті, які змінюють колір залежно від нагрівання (Color Change). Оскільки малюки люблять малювати яскраві, барвисті малюнки, то для них варто купувати набори відразу з п’яти кольорів.

Важливі властивості 3D-ручки

3D-ручка може стати цікавою іграшкою, яка дозволить не тільки скрасити дозвілля, а й розвинути просторове мислення, моторику рук. А щоб така покупка приносила тільки позитивні емоції від використання, при виборі варто звертати увагу на кілька факторів:

· Спосіб харчування. Якщо не важлива автономність при малюванні, тоді можна вибрати моделі, що працюють від мережі. У зворотному випадку варто звернути увагу на варіанти, які працюють через кабель USB.

· Діаметр пластика. Стандартним вважається розмір – 1,75 мм. Але є ручка 3Doodler, яка малює діаметром 2,65 мм і при покупці до неї спеціального пластику доведеться потрудитися з пошуком, бо він є тільки у представника компанії. І при цьому в кілька разів дорожче стандартного.

· Виробник. Добре перед покупкою ознайомитися зі списком виробників, які себе добре зарекомендували на ринку. І насторожено поставитися на вироби маловідомих компаній.

· Безпека. Важливо враховувати, що ручка нагрівального типу має гарячі елементи, а холодного типу негативно впливає на очі через ультрафіолет.

Правильно обрана 3D-ручка – запорука цікавих вечорів та безлічі нових іграшок, аксесуарів, які можна вибрати та придбати за адресою – Київ, вул. Васильківська 53А. Зв’язатися з менеджером-консультантом можна за телефоном – + 38- (095) -229-78-47, для оформлення замовлення з доставкою через інтернет-магазин «Льова».