Біоревіталізація: який препарат використовується і як він діє?

Більшість уважних читачів та пацієнтів вже знають секретну формулу біоревіталізації, що сховалася у самій назві процедури. Оновлення шкіри природним біологічним шляхом — це суть методики. Біоревіталізація вважається найбільш доступним і простим у виконанні методом нехірургічного омолодження шкіри людини. Ін‘єкційна технологія введення активних речовин під шкіру пацієнтів застосовується як для чоловіків, так і для жінок, адже завдяки натуральності препарату ризик виникнення ускладнень та алергій відсутній. Про етапи проведення біоревіталізації можна дізнатися за посиланням: https://goldlaser.com.ua/nashi-uslugi/inektsiya-krasotyi/biorevitalizatsiya-kozhi/, а поки більш детально розберемося в ефективності препарату, що використовується для процедури.

Королева краси — гіалуронова кислота

Так, саме концентрація синтезованої гіалуронової кислоти у визначених спеціалістом дозах застосовується для проведення біоревіталізації. Організм людини за своєю будовою та функціональністю сам здатен активно виробляти гіалуронову кислоту, але після 25 років процеси уповільнюються. Недостатня кількість “зволожувальної” речовини викликає появу перших зморшок, сухість шкіри, погіршення тургору, дряблість та решту естетичних проблем.

Ін‘єкційне введення препаратів з гіалуроновою кислотою дозволяють заповнювати дефіцити, прямопропорційно впливати на процеси старіння, утримувати в шарах дерми вологу та завжди мати свіжий і здоровий вигляд. Безумовно, якість шкіри кожного пацієнта залежить від індивідуальних особливостей організму та генетики, але віковий поріг, коли варто задумуватися про біоревіталізацію як про профілактичну процедуру починається з 25–30 років. Підживлення шкіри обличчя дозами синтезованої кислоти може застосовуватися як самостійна методика, яку краще пройти курсом, так і комплексно з іншими косметологічними процедурами. Глибоке зволоження — базова потреба клітин шкіри для повноцінної функціональності, тому цим пунктом нехтувати не варто.

Переваги та ефективність методу

Біоревіталізацію можна вважати раціональною процедурою, що додатково збереже ваш бюджет, адже жодні обіцянки на етикетках зволожувальних засобів не впливають на шкіру так, як ін‘єкції гіалуроновою кислотою. Додатково пацієнт отримає:

  • шкіру, що сяє з рівним рельєфом та тоном;
  • омолоджувальний ефект на 5–10 років тривалістю до 18 місяців;
  • ліфтинг ефект та повернення чітких контурів овалу обличчя;
  • усунення сухості шкірного покриву;
  • мінімізація зморшок;
  • підготовка шкіри до більш радикальних апаратних процедур.

Омолодження без зволоження неможливе — про цю просту істину вам скаже кожен спеціаліст у галузі косметології, тому порадуйте свою шкіру якісними доглядовими процедурами, результати яких потім порадують вас!