Від апатії до пристрасті: як повернути сексуальний інтерес

На якість інтимних відносин впливає багато факторів. Чому не хочеться секс? Інтерес один до одного може згаснути під впливом побутових проблем, фінансових складнощів, а також сварок та недовіри у відносинах. Щоб повернути сексуальний потяг, варто відвідати сексшоп онлайн: різноманітність товарів для дорослих допоможе знову отримувати задоволення від жарких ласок, забувши про проблеми з ерекцією.

Куди зникають пристрасть і потяг?

На початку відносин пристрасть наче магніт об’єднує двох людей: бажання стає настільки яскравим і гострим, що затьмарює все довкола. Але згодом емоції втрачають свій градус, партнери віддаляються, а сексуальні ігри втрачають свою насиченість. Відсутність лібідо у чоловіків і жінок найчастіше обумовлена ​​такими причинами:

 • рутина – повсякденність вбиває інтерес один до одного, а передбачуваність позбавляє інтриги;
 • недолік комунікації – недомовленість, страх поділитися своїми бажаннями чи фантазіями;
 • прийом лікарських засобів – низка медикаментів може негативно впливати на емоційний стан та рівень збудження.

Стрес, пов’язаний з фінансовими труднощами чи невдачами в роботі, відбивається і на відносинах: роздратування та агресія на партнера призводить до відмови або скорочення кількості інтимних контактів.

Відсутність лібідо у чоловіків

Для сильної статі регулярні статеві акти, як і потужний потяг – показник здоров’я. За бажання відповідає головний чоловічий гормон – ndash; Тестостерон. Саме його недолік найчастіше стає причиною зниження сексуальної активності, а також підвищеної стомлюваності, емоційних перепадів, дратівливості та набору ваги, особливо в ділянці живота. Відсутність лібідо у молодого чоловіка виникає на тлі падіння тестостерону, чому винна:

 • Неправильне харчування. Недолік поживних речовин, особливо цинку та вітаміну D, негативно впливає на чоловіче здоров’я. А раціон, бідний на білки і рослинні жири, може сприяти зниженню рівня гормону.
 • Малорухливий спосіб життя. Нестача фізичної активності, відсутність регулярних спортивних занять відіб’ється не лише на красі тіла, а й на здоров’ї.
 • Хронічний стрес. Стрес може призвести до підвищення рівня кортизолу, що може знизити рівень тестостерону. Управління стресом та регулярні методи релаксації можуть допомогти збалансувати гормональний фон.
 • Проблеми зі сном. Організм для відновлення потрібен повноцінний відпочинок, який допоможе підтримувати гормональний баланс.

Якщо немає бажання сексу, варто чесно обговорити це з партнеркою та обговорити шляхи ситуації, що склалася. Актуально і звернення до лікаря, який підбере потрібні аналізи, допоможе виявити справжні причини виникнення проблем, а за потреби і призначить лікування. Нерідко тестостерон падає на тлі хронічних недуг щитовидної залози та інших хвороб. грамотна терапія дозволить відновити нормальне самопочуття, що позначиться на якості сексу.

Втрата інтересу до сексу у дівчат

Для жінок дуже важливі стосунки в сім’ї: потреба у коханні, увазі та турботі виходить на перший план. І якщо партнер не відповідає очікуванням, то й у інтимній сфері виникає розчарування. Можна виділити й інші фактори, на тлі яких гасне лібідо:

 • стрес – повсякденні переживання та фізична втома не залишають сил на заняття сексом;
 • гормональні зміни – фази менструального циклу, вагітність чи постменопауза можуть вплинути на загальне самопочуття та відсутність лібідо у жінок;
 • ослаблені м’язи тазового дна – викликають дискомфорт і відчуття, що тягнуть при проникненні, знижують чутливість і заважають досягти оргазму.

На сексуальний потяг здатні впливати психологічні стани – підвищена тривожність та депресія. Заважає і неможливість розслабитися, що виникає через незадоволеність своїм тілом чи вагою.

сексшоп онлайн

Як повернути сексуальне бажання, якщо не хочеться сексу

Почати боротьбу за відновлення повноцінного інтимного життя потрібно з відвертої розмови з партнером, в рамках якої можна спокійно та чесно розповісти про свої переживання. А визнавши проблему, можна приступати до її вирішення. Що робити, якщо не хочеться сексу:

 • задіяти лубриканти – інтимні мастила роблять проникнення м’якшим і приємнішим, що допомагає розслабитися і посилює відчуття;
 • експериментувати із секс-іграшками – товари для дорослих дарують абсолютно нові відчуття при нестандартних способах стимуляції та здатні покращити ерекцію, як і прискорити досягнення оргазму;
 • змінити спосіб життя – фізична активність у поєднанні зі збалансованим раціоном, а також нормальний режим сну та відпочинку дозволяють відновити гормональний баланс і покращити самопочуття.

Головне зрозуміти, чому дівчині не хочеться сексу чи у хлопця впало лібідо. Деякі проблеми може вирішити консультація психолога чи сексолога, але здебільшого з цим добре справляються девайси із секс-шопу.