Погані звички, котрі крадуть ваші сили та час

5 негативних звичок, від яких треба відмовитися заради щасливого життя

Негативне мислення

Надмірний песимізм звужує кругозір. Зациклені на негативі люди не бачать можливостей, способів вирішення проблем, позитивних тенденцій. Вони звертають увагу лише на погане, заганяючи себе в стрес та витрачаючи массу енергії на пусті думки. Таке мислення притягує неприємності мов магніт.

negativ

Спілкування з “токсичними” людьми

Дружіть з людьми, що дарують позитивні емоції, підтримують у важку хвилину, мотивують до саморозвитку. Якщо ж товариш маніпулює, краде енергію, постійно псує настрій, з ним варто розпрощатися. Будь-яку особистість формує коло оточення. А отже спілкуватися потрібно з тими, хто дає хороше, а не приносить погане.

Зацикленість на минулому

Не живіть спогадами про минуле, в ваших силах створити ще сотні позитивних моментів. Сконцентруйтеся на сьогоднішньому дню. Думайте про те, як покращити матеріальне становище, здоров’я, часопроводження. Створіть довготривалі плани. Визначіть, чого ви прагнете і обміркуйте, як цього досягти.

nostalgiya

“Перенесу на завтра”

Кожна друга справа, відкладена “на завтра”, залишається невиконаною. Не бійтеся неприємних завдань. Краще думайте над тим, як краще їх виконати! Своєчасна робота позбавить вас від стресу, підвищить вашу продуктивність, дасть більше часу на розваги та особисте життя.

“Сміттєзвалище” навколо

Робоче місце має бути прибраним та упорядкованим. Інакше ви будете відволікатися на пошук потрібних речей, відчувати себе некомфортно, страждати від нестачі вільного місця. Не менш важливо підтримувати порядок вдома. Лише чиста оселя дає душевний комфорт, що дозволяє відновитися після важкого робочого дня.

bardak