Справа в шапці. Краса чи здоров’я?

«Мама, я поїла і в шапці» – улюблена фраза дівчат, аби не змусити своїх мамусь хвилюватися. Фраза, яка стала класикою, але не вирішила одвічної проблеми молодих жінок: ходити у шапці з настанням холодів, чи без? І це, повірте, не проблема мами, це проблема нашого власного здоров’я, бо нам потім з цим жити. Не секрет, що ми дівчата не любимо ходити в шапці. І цьому є кілька, начебто, раціональних причин. Шапка приховує красу волосся, псує зачіску і часом просто не личить. До розумних аргументів «проти шапки» ми ще відносимо біль в голові від надміру тісного головного убору і непривабливість перед хлопцями. Більшість дівчат надає перевагу капюшонам. Але чи справді шапка – це аксесуар без якого можна обійтися жертвуючи найдорожчим – своїм здоров’ям? Давайте поміркуємо.

Про стиль. Сучасний світ моди пропонує дівчатам широкий вибір шапок, капелюшків, теплих хомутів, романтичних французьких береток, що важко не знайти головний убір, який буде личити до будь – якої форми обличчя. А декому в шапці навіть краще, ніж без неї. Наприклад капелюшки – вони здатні надати загадковості та елегантності будь- якій панянц.і

shapka

Про здоров’я. Чи знаєте Ви, що насправді можете узагалі не хворіти простудними чи вірусними захворюваннями? Для цього потрібно мало – не перемерзати. Саме так. У нашому організмі живуть мільйони бактерій, у нього потрапляють віруси та інфекції, але коли ми тепло одягнені і не змерзнемо, ці віруси ніколи не спричинять простуди. Якщо ми тримаємо тіло в теплі, ми не хворіємо. Все дуже просто. Дві частини нашого тіла, які треба охороняти від холоду особливо ретельно: це ноги і ..голова. Саме так. Циркуляція нашої крові в організмі залежить від тепла у ногах та голові. Якщо тепло в голову та ноги, – ми не захворіємо.

Про красу. Ну яка може бути привабливість від синього носа взимку і відкритої голови? Коли на волосся сідає сіра паморозь від морозу, і Ти схожа на незахищений кущ троянди. Мороз псує волосся. Тому, щоб зберегти красу волосся варто не лише одягати шапку, а ще й ховати кінчики волосся під капюшон. Волосся від морозу стає тонке та ламке.

І найважливіше: ходіння без шапки взимку, містить одну з найбільших загроз для нашого життя: це гайморит та менінгіт. Гайморит, це гнійне запалення гайморових пазух від переохолодження голови. Хвороба не виліковується і мучить власника усе життя у вигляді болю в голові та нестерпного нежитю. Менінгіт – запалення оболонки мозку. Хвороба інфекційна, але також проявляється тільки тоді, якщо людина змерзне в голову. Вона смертельна. Тому дівчата пам’ятайте, що краса – це комфорт, а не жертва. І насолоджуйтеся неймовірними барвами зими в теплих шапочках.