Що таке квілінг і як його робити

0a36c4ee2381ab49ae3a48b7f3zk-kartiny-i-panno-kartina-kvilling-sirenevaya-fantaziya

У сучасному світі купити можна геть усе. Нікого не здивуєш подарунком із магазину. Особливо, коли йдеться про вітальні листівки. У кожному супермаркеті чи на пошті запросто можна обрати її на будь-який смак. Проте, чим більше такі речі стають доступними, тим вище цінують такі, які роблять руками. Розповідаємо, що таке квілінг і як його робити.

Квілінгові картинки недарма привертають увагу. Вони дуже оригінальні. А ще їх можна торкатися і відчувати руками. Чисто тобі 3Д-листівки. От тільки зроблені власноруч. Цей напрям рукоділля є доволі новим. Виконують квілінг з паперу різних кольорів. Для цього або вирізають, або ж купують спеціальні смужки. А вже з них можна складати картинку, як бачить ваша уява.

Листівка

Наприклад, ось такий кошичок із квітами. Картинка виглядає яскраво, компонентів багато, але насправді впоратися із таким завданням зможе навіть початківець.

5d6f588ae1b21

Нам потрібно:

  • – паперові смужки зеленого, коричневого, блакитного, червоного, оранжевого, фіолетового, рожевого та жовтого кольорів;
  • – клей
  • – папір для основи;
  • – спеціальний інструмент для квілінгу;

Беремо смужку паперу, за допомогою інструменту-гачечка накручуємо з неї спіраль і оді надаємо їй форму, яка нам потрібна. Кінчик смужки фіксуємо клеєм до основної частини.

Згодом із усіх елементів складаємо цілу картинку.

Декор

Якщо ви справді хочете зрозуміти, що таке квілінг, то вам варто знати, що це мистецтво, яке можна використовувати не лише на аркуші паперу.

Квілінговими елементами можна багато чого задекорувати. Такі ідеї можна придумати самому або ж знайти в інтернеті. Зараз їх точно не бракує.

Ось так можна задекорувати шкатулку чи коробочку для серветок. Просто і доволі швидко, але як гарно і оригінально.

image_13316

Об’ємні вироби

Технікою квілінгу можна робити і об’ємні речі. Розглянемо на прикладі цікавий капелюшок.

Тут, окрім звичних смужок паперу та клею, знадобляться ще рулон туалетного паперу, газети та повітряна кулька. Надуваємо кульку, аби створити каркас. Обклеюємо її спочатку туалетним папером, потім шматками газети, а тоді – кольоровим папером у тон майбутнього капелюшка.

Після цього етапу відпочиваємо. Каркас повинен сохнути орієнтовно добу.

kapelyushok_kviling1_1

Коли вже можна братись за роботу, кульку прибираємо і клеїмо нижню частину. Для цього до каркасу за допомогою клею прикріплюємо ватман. Тоді скручуємо спеціальними інструментами смужки паперу. Верхню частину зробимо із кружечків, а для нижньої скручуємо смужки у формі крапельок.

Коли готова необхідна кількість елементів, прикріплюємо їх до основи нашого капелюшка. А далі – декоруємо на власний смак.

Різдвяні прикраси

Дуже гарно виглядають різдвяні прикраси у стилі техніки квілінг. Таким чином ваша ялинка точно буде виглядати неперевершено і дуже ексклюзивно.

Тут потрібно трохи постаратися. І братися за таку роботу, коли ви вже знаєте, що таке квілінг і як його робити. Проте результат цього вартий. Ось лише кілька ідей.

4a045a00674e8f78b7329c71295ceca5
be35595635dfa4aa391e91ede7a22f74
fda15efd949c165d7ab664a95b271168

Техніка квілінгу справді потребує терпіння і навичок, але осилити її може кожен. Особливо цікаво займатися цим видом рукоділля із дітьми.

Тепер, коли ви вже знаєте, що таке квілінг і як його робити, точно знайдете, чим зацікавити дитину і зайняти її у вільний час. Тим паче, що цікавих ідей та зразків в інтернеті не бракує. Успіхів та натхнення!