Третя неділя (21) січня - Всесвітній день снігу

Офіційно Всесвітній день снігу був створений для популяризації зимових видів спорту в молодіжному середовищі. Гірські лижі, сноуборд, бобслей, ковзанки, керлінг, біатлон, хокей - це найпопулярніші з них.

Окрім сноуборду та катання на лижах, хокей на льоду - один з найпопулярніших зимових видів спорту, особливо в Канаді та Північній Америці.

zimovi_vidi_sportu.jpg (430.97 Kb)

А ще у світі з'явились нові неймовірні зимові види спорту. От, приміром, айскартинг - перегони на льоду або сноукайтинг ‒ це зимовий різновид кайтсерфінгу (від англ. kite – «повітряний змій»), тобто ковзання по воді на водяних лижах вслід за кайтом, який грає роль тягача. В даному випадку катаєшся по снігу ‒ на лижах чи сноуборді.


Сноутюбінг - чудова розвага для молоді, коли згори можна з'їжджати на великій надутій подушці, схожій на автомобільну шину. Перегони на собачих упряжках також перетворилася на ще один незвичайний зимовий вид спорту.

Брумбол – командна гра, дуже схожа на хокей. Шолом та захисні елементи також тут присутні. Різниця в тому, що в брумболі замість ковзанів гравці мають спеціальне взуття, м’яч «ганяють» мітлами, а не ключками. Цей вид спорту винайшли в Канаді ще років сто тому. Зараз він поширений і в Сполучених Штатах Америки, і в Австралії, і в Японії.


Зимове кінне поло стало популярним у Європі. Його щорічно проводять у Швейцарії, на льоду озера Санкт-Морітц. Після Другої світової війни став популярним гібрид лиж і велосипеда. Незвичайна конструкція складається з рами, керма і сідла, а винайшли її в Америці.

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

Фрірайд - це екстремальне катання на сноуборді чи лижах на непідготовлених маршрутах. Вважається, що саме катання по незайманому снігу дарує найнезабутніші емоції. Разом з тим, фрірайд є дуже небезпечним видом спорту, що пов'язано з незнанням місцевості і можливістю сходження лавин. Тому для того, щоб зайнятися фрірайдом, потрібно мати гарні навички катання облаштованими трасами.

Зимовий зорб - це величезна прозора куля, в якій сидить людина чи дві.


Його штовхають з гірки, аби куля котилася вниз. У людини, яка погодилась перебувати всередині кулі, за час спуску зашкалює адреналін.

Загалом цей зимовий день у календарі, тобто третя неділя січня - чудова спонука для підтримки і заохочення родин із дітьми до активного відпочинку у царстві снігу. Кожен може знайти собі той вид спорту, який принесе йому задоволення, адреналін і незабутні враження.

Цікаво про сніг можна довідатись із нашої статті Сніжники - небесні шедеври.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Korali.info! Become a Patron!