Народилась Квітка 4 квітня 1953 року в Нью-Йоркському районі Квінсі у сім’ї Іванни і Володимира Цісиків, післявоєнних емігрантів із Західної України. Дівоче прізвище матері було Лев, походила вона з Коломиї. П’ятирічною Квітка освоїла скрипку, допомагав у цьому батько — прославлений концертуючий скрипаль, який навчався у Львівській консерваторії і потім викладав в українському музичному інституті Америки. Акомпонувала Квітці її старша сестра Марія (народжена в концентраційному таборі в Німеччині 1945 року). Марія Цісик — відома у світі піаністка, була директором консерваторії в Сан-Франциско, вела майстер-класи в Карнегі-Холі.
Відомо також, що Квітка Цісик була пластункою і брала активну участь у цій організації на території США.
Хоча Квітка добре володіла скрипкою та роялем, маючи рідкісне колоратурне сопрано, вона вчилась у хранителя віденської оперної традиції Себастьяна Енгельберга, закінчила Нью-Йоркську консерваторію. Ще студенткою Квітка, взявши собі псевдонім Кейсі, від ініціалів КС, не відчувала жодних труднощів з різними музичними стилями. Її наперебій почали запрошувати джазові, поп- і рок-зірки. Цісик допомогала Роберті Флек, Бобу Джеймсу, Девіду Санборну, Майклу Болтону, Карлі Саймон, Лінді Ронстад, Мікіо Масуо, а також Квінсі Джонсу — найпотужнішому продюсеру-аранжувальнику Америки, котрий відкрив феномен Майкла Джексона. До слова, з майбутнім королем поп-музики Квітка часто співала у хорі. Кейсі неодноразово брала участь в комерційних проектах. З допомогою її витонченого співу свій імідж створювали корпорації Coca-Cola, American Airlines, Sears, Safeway, Starburs та інші.
Варто подякувати чоловікам Цісик за українські альбоми, за ту насолоду, яку ми нині маємо. Обидва рази Квітка була одруженою з музикантами : перший чоловік — композитор-аранжувальник Джек Корнер, другий — інженер звукозапису Ед Ракович. Перший диск «KVITKA» був записаний в 1980 році, а «TWO COLORS» — в 1989. Між записами сталося розлучення з Джеком і одруження з Едом (йому вона народила сина Едді). Однак усі троє працювали над створенням обох альбомів. Завдяки професійності, душевній натурі, щедрим гонорарам, Квітка зібрала для запису альбомів найкращих студійних інструменталістів Нью-Йорку, тих, кого собі не могли дозволити відомі поп-зірки США, партії роялю виконувала старша сестра. Як результат — два альбоми, яким немає рівних в українській легкій музиці. В 1990 році обидва диски номінували на «Греммі».
Читайте також: 20 віршів та пісень про маму
1983 разом із матір’ю Квітка відвідала Україну. Тоді її пісні ще заборонено було крутити по радіо, дуже мріяла дати серію концертів вже у незалежній Україні. Віктор Мішалов (австралієць українського походження), з яким Квітка навчалася в Консерваторії, приїжджаючи в Україну привіз платівку Квітки Цісик. Альбом ходив на касетах, на бобінах, люди переписували, слухали, всі захоплювалися і дуже хотіли побачити саму Квітку. Свого часу Олександр Горностай (один з організаторів фестивалю “Червона Рута”) запрошував Квітку Цісик до України 1989 р для участі у фестивалі, а 1992 для участі в концерті з нагоди першої річниці незалежності України. На жаль, жодного разу вона не змогла приїхати, хоч дуже хотіла.
Після проголошення незалежності України мріяла дати серію концертів на Батьківщині. Її мрії не здійснилися — 29 березня 1998, не доживши 5 днів до свого 45-річчя, померла від раку молочної залози. Немовби якась зла доля пройшлася над жінками родини Цісик. Спочатку, в 1994 році, померла Іванна, в 1998 — Квітка, в 2003 — Марія. Діагноз один і той же — рак. На далекій американській землі, в знак пам’яті про Квітку Цісик, її нев’янучого таланту, заснований Фонд підтримки музично обдарованих дітей; в пам’ять про Марію — Фонд «А життя чудове», який акумулює кошти на придбання маммографічного обладнання для України.
Олександр Горностай: “Квітка була хороша, метка, проворна, цікава, доброзичлива, щира… Видно, що американське життя мало свій відбиток, а от родинний момент – ця українська ментальність – у неї зберігся.”