Як правильно обирати прикраси

shoes-4427756_1280

Мода мінлива. Сьогодні ми носимо одне, завтра – інше, а наступного року – те, від чого мліли наші мами. І тільки ювелірні вироби завжди залишаються поза конкуренцією. Ланцюжки, сережки, каблучки та підвіски – змінюються дизайни, але благородні метали ніколи не виходять із моди. Розказуємо, як правильно обирати прикраси та на що звернути увагу.

Обирайте перевірені «точки»

Золоті вироби коштують відповідно. Напевно, кожному зрозуміло, що добротна обручка чи сережки не можуть коштувати дешево. Якщо ціна надто низька, варто задуматись, чи не підробку вам пропонують. Тому експерти радять купувати ювелірні прикраси у перевірених «точках». Тут покупець більш захищений. Наприклад, інтернет магазин «Ювелірна карта» налічує 20 реальних магазинів на всій території України. Зрозуміло, що бренд такого широкого профілю не зникне за місяць-другий із ринку. А тому репутацію мережеві магазини ставлять на перше місце.

ring-3683826_1280

Не гребуйте допомогою консультанта

Ох, як часто нас дратують нав’язливі продавці у магазинах. Бо ж так хочеться повибирати-пороздумувати над товаром наодинці чи з близькою подругою. Зазвичай у магазинах одягу ми від такої допомоги відмовляємось.

Проте ювелірні магазини, чи онлайн чи фірмові – це якраз ті місця, де порадою продавця варто скористатися. Як мінімум тому, що подібні речі ми купуємо не так часто. То ж, відверто кажучи, знань для цього може бракувати.

А консультанту зазвичай є що розповісти про те, як правильно обирати прикраси. Хоча би за такими критеріями:

  • як оптимально розрахувати ціну-якість;
  • як правильно обрати варіанти залежно від стилю;
  • як, зрештою, доглядати за виробом.

Правильно поєднуйте

Якщо ювелірний виріб – не подарунок (ну або ж подарунок самій собі), то пам’ятайте про те, що найкраще – правильно поєднати нову річ із тими, які у вас вже є. (Звісно, якщо ви не купуєте набір).

Імовірно, що ви захочете одягнути на одну руку нову каблучку, а на іншу – ту, яке вже носили. Або ж буде бажання поєднати старий ланцюжок із новим браслетом.

jewelry-2847394_960_720

Важливо, аби ці вироби виглядали разом довершено. Тут вам також допоможе консультант, який знає як правильно обрати адже асортимент магазину для пересічного покупця може здатись аж надто широким:

  • аметисти;
  • рубіни;
  • хризоліти;
  • сапфіри;
  • гранати та багато іншого.

Як не загубитись у цих словах, часом зовсім невідомих? Для цього і є професіонали, для котрих підбір прикрас «під вас» є основною роботою. Вони точно знають, як правильно обирати прикраси.

Звертайте увагу на акції магазину

Так, «ювелірка», товар недешевого сегменту. Проте тут також є свої акції, знижки та спеціальні пропозиції, за якими зручно слідкувати в онлайн режимі. У надійному магазині ними спокійно можна і варто користуватися.

jewel-5184903_960_720

Адже ціни на прикраси знижують не просто так – це лише приємні бонуси для улюблених клієнтів. Наприклад, такі акції можуть стосуватися вашого дня народження чи річниці весілля. У цей день або кілька днів після свята для вас діють спеціальні пропозиції. І вони точно варті уваги.

Ну і, звісно ж, ніхто не купує ювелірний виріб «на сезон». Тому якщо ви вже зібралися оновити свою колекцію, обрали щось таке, що неймовірно подобається, то не відмовляйте собі у задоволенні придбати цю річ. Навіть, якщо бракує трохи грошей. На щастя, існує пропозиція «Оплата частинами». Клієнт нічого не втрачає у коштах, зате омріяна покупка стає реальністю.

Будьте оригінальними

Саме так – золота (чи будь-яка інша дорога) прикраса повинна доповнювати ваш образ. Це, власне, є тим елементом, який створює особливий шарм, ваша родзинка та неповторність.

Пригадуєте, цей незручний момент, коли зустрічаєте жінку у такій же сукні чи з такою ж сумочкою, як у вас? А каблучка, кольє чи браслет – це ще інтимніша частина вашого гардеробу. Тому тут варто максимально уникати можливості повторів.

І дуже добре, що ювеліри мають для вас рішення цієї проблеми. Адже у магазині можна замовити особливий виріб, виготовлений спеціально для вас. Ескіз можна придумати самому, порадитись із консультантом або ж запросити його у майстрів. І вже за короткий час ваша шкатулочка поповниться неповторним ексклюзивом.

А головне, пам’ятайте: кожна жінка варта найкращого! Тож ніколи не відмовляйте собі у цьому.