Український ювелірний бренд Light-Rider

Ми усі захоплюємось закордонними прикрасами, а натомість українські ювеліри успішно працюють і пропонують нам унікальні речі. Один із них – стильний бренд Light-Rider.

raider_osnovna

– Скільки часу Ваш бренд є в Україні?

– Наш бренд Light-Rider ще хлопчик-бешкетник, нам 3 роки.

Бренд ніхто в Україну не привозив, ми тут народились і спочатку працювали тільки на українському ринку. Вже зараз ми співпрацюємо з Францією, Іспанією і трішки з Великобританією, та все ж український ринок у нас в пріоритеті і саме тут ми сподіваємось розвиватись далі.

raider_2_persteni2
raider_2_persteni

– У якому стилі чи для кого Ви робите прикраси?

– Насправді важко отак відразу назвати наш стиль, адже у нас вже достатньо великий модельний ряд і якщо уважно придивитись, то прикраси за стилем різні. Наприклад, як можна між собою порівнювати перстень Momento mori та Помазанний? Вони ж зовсім не схожі.

raider_orel

Насправді поки у нас працює така собі чуйка, ми добре уявляємо свою аудиторію, постійно підтримуємо з нею зв’язок і це допомагає нам знаходити нові мотиви та символи для прикрас. Наші клієнти- наше натхнення!

Ми робимо чоловічі прикраси, для вільних духом і з жагою до життя. Спочатку нам здавалось, що ми створюємо прикраси лише для байкерів, але потім ми зрозуміли, що помиляємось. Адже вільна людина, яка любить подорожувати, любить дороги, драйвову музику і нові враження, не обов’язково їде верхи на “коні”.

raider_lileya
raider_persten

Окрім того, ми зрозуміли, що наші клієнти – це ті, хто втомився від звичайних “печаток” і шукає дійсно цікаві ювелірні вироби, які говорять не про статус володаря, а скоріше про його бунт, про шторм і про пригоди.

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

Маркетологи завжди ділять своїх клієнтів на сегменти за віком, вподобаннями, або за ставленням до продукту. Ми від цієї ідеї відмовились. Неважливо скільки людині років, їздить вона на Harley Davidson чи на Honda Giorno – головне, щоб в душі була воля, а в жилах – драйв, тоді все складеться.

raider_persten3
raider_persten2

– Чи є прикраси суто для жінок?

– У бренду Light Rider є жіночі прикраси. Кілька перснів ми розробляли спеціально у зменшеному розмірі, аби їх могли носити жінки. Буває, що закохані замовляють у нас схожі каблучки для нього і для неї. Окрім того, ми розробили жіночі сережки, які, до речі, можна купувати поштучно. Ми ж знаємо, що дівчата зараз полюбляють носити різні сережки у вухах, тому також піддалися трендам. Та все ж в основному наші клієнти – чоловіки.

raider_serezhki

Тож зрозумівши, що ми приділяємо недостатньо уваги дівчатам, ми вирішили створити бренд окремо для них. Дуже довго ми шукали і думали про те, які ж саме будуть прикраси, як назвати бренд, взагалі в яку сторону піти. А потім, якось в одну мить зрозуміли, що будемо робити щось ніжне, але таке, щоб западало в душу. Справа в тому, що жінки обирають прикраси під образ і ми вирішили створити лінію каблучок, які можна носити щодня. Лише такі каблучки стають улюбленими, а нам не хочеться, щоб прикраси, які ми створюємо, лежали собі у скриньках і чекали доки їх одягнуть на якусь вечірку або до нової сукні. Так народився бренд Ptashka і його філософія.

raider_ptashka

Якщо чесно, то жінкам ювелірні прикраси частіше дарують чоловіки. Це звісно приємно, та краще, щоб прикраси обирала сама дівчина, яка й носитиме їх потім. Не хочеться нікого образити, та напевне у кожного в житті була історія, коли бабуся дарувала якийсь одяг і потім вас змушували в ньому ходити, особливо, ви мусили надягати, ну скажімо цей светрик, бо бабусі люблять светрики, коли їхали в гості, а ще на свята і на канікули. Так само і ювелірні прикраси – річ буде приносити задоволення лише тоді, коли пасуватиме до душі та буде до смаку власниці.

raider_hrest

Ptashka почала продавати прикраси лише місяць тому, а ми вже думаємо про те, чим дивуватимемо наших клієнтів далі. Зараз у нашому асортименті 13 каблучок, але вже на початку 2018 року, ми нарешті випустимо нові моделі.

Дякую Вам за цікаву розмову. Бажаю Вам творчих успіхів і впевненого розвою на світових ювелірних ринках.

Фото – Light-Rider.

Спілкувалась Оксана Кришталева, Львів

raider_hrest2