Мистецький простір молодих акторів

krivdiki.jpg (.89 Kb)

Роман і Мар’яна Кривдики – акторське подружжя, у якому зростає маленька донечка Меланка. Роман і Мар’яна здобули фахову освіту у Львівському національному університеті ім. І. Франка, актори театру і кіно, (майстерня Б.М. Козака і Г.С. Воловецької). Певний час працювали у Першому укр.


театрі для дітей та юнацтва у Львові. Тепер – «самі собі режисери» у майстерні «Мистецький простір». Як живеться і працюється молодим сучасним акторам? Які вони за лаштунками?

Мар’яна: на разі ми з Ромком фрілансери. Роман ще після АТО не знайшов роботи, а я поки що в декреті. Ми працюємо над собою, ходимо на різні майстер-класи, відвідуємо вистави наших колег. Роман знімається у кіно.

– Роман відслужив у зоні АТО.


Це тривало понад рік. Як вам вдалося пережити цей рік?

Мар’яна: пережили. І це добре. Насправді, після такого випробування нам вже мало що стає страшне. Після такого близькість, кохання, стосунки цінуються набагато більше. Час разом – безцінний.

krivdiki1.jpg (107.81 Kb)

– Чи залишається можливість працювати на так званих корпоративах? Приміром, коли відкривають великі крамниці чи якесь свято у Львові? Вас також запрошують?

Роман: звісно, це також можливість в інших формах поспілкуватись з публікою.

krivdiki2.jpg (138.33 Kb)

– А для себе, для душі влаштовуєте перфоменси? Бачила ваші чудові спроби вертепу. Хто це придумав і як все відбулося? І чи буде вертеп наступного року?

Мар’яна і Роман: вертепи ми намагаємося робити кожного року, єдиний рік коли ми цього не зробили, рік коли почався Майдан, то було зовсім не до того.


Режисер в нас незмінний – Уляна Мороз. Кожного року намагаємося робити щось новеньке, маємо вже дуже великий досвід в тому напрямку і вже заробили собі дуже добру репутацію у Львові. Коли кличуть майстерню «Мистецький простір» – знають, що це буде ексклюзив.

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

– В теплу пору року у Львові можна побачити живі скульптури. Актори в такий спосіб підробляють собі на вулиці. У вас є такий досвід? А як ви до цього ставитесь?

Роман: ми маємо такий костюм, робили його разом. Але ціную себе і свій час вище, ніж просто стояти отак просто посеред вулиці і збирати гроші.


Там стоять випадкові люди, які роблять це непрофесійно і знецінюють акторську роботу.

krivdiki4.jpg (120.31 Kb)

– Ви не просто акторське подружжя. У вас є маленька чудова донька Меланочка. Встигаєте займатись нею чи вона, як і більшість акторських дітей, росте за лаштунками театру, поки батьки на роботі?

Мар’яна: поки йдуть репетиції Майстерні, то звісно, що вона крутиться біля нас, але в нас є ще троє племінників, які теж присутні на репетиціях, тому діти нам звичні. І коли приходять наші колеги з діточками, це не викликає якихось особливих клопотів. Також нам допомагають бабусі. Наразі Мелася ще не ходить в садок – ми тішимося часом, що можемо проводити всі разом, хочеться надолужити той час, коли Ромко був в АТО.


krivdiki5.jpg (106.68 Kb)

– Чого вам найбільше хочеться у найближчих 10 років у професійному та особистому житті?

Мар’яна і Роман: миру і здоров’я для близьких. А все решта буде.

Дякую подружжю Кривдиків за милу і щиру розмову. Нехай вам щастить, Мар’яно і Романе, на цікавих людей і успішні перфоменси! І гучних оплесків!

Спілкувалась Оксана Кришталева, ЛьвівВам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Korali.info! Become a Patron!

Korali.info (Коралі.інфо): краще україномовне жіноче видання.
© Korali.info 2015 — 2023.