Павло Табаков – не тільки про любов

pavlo_tabakov_3.jpg (113.04 Kb)

– Насамперед вітаю тебе, Павле, із тим, що ти вийшов на міжнародну сцену і успішно працюєш в Україні. Як було на гастролях у США?

– Дякую! Це не перший мій візит у Сполучені Штати Америки. Раніше бував з концертами у Вашингтоні та на відомому українському фестивалі «Союзівка», який проходить недалеко від Нью-Йорка. Тоді мене класно зустрічали, і теперешній приїзд був надзвичайно теплим! Відбулося п’ять сольних концертів для української діаспори - в Чикаго, Клівленді, Нью-Йорку, Йонкерсі та Виппані. Залишилося багато позитивних вражень як від самим виступів, так і від спілкування з людьми опісля концертів. А ще - від прогулянок гарними мегаполісами - Чикаго і Нью-Йорк. Мали трохи часу, тож відвідали деякі пам'ятки архітектури, прогулялися Централ-парком, побували в Метрополітен-музеї і, звичайно ж, подивилися кілька мюзиклів.
А музичні вистави дуже надихають мене у творчому житті!

– Твої концерти присвячено певним датам? А може усе залежить від сприятливих сезонів? (Тобто, коли артисти найбільше і найменше виступають)?

– Бувають, звичайно, і сезонні програми, зокрема на Новорічно-різдвяні свята або ж концерти до Дня Валентина чи 8-го березня. Але переважно це концертні програми, сформовані різним репертуаром із власних пісень.

– Яка тематика твоїх пісень? Знаю, що багато про любов. А про що іще? А є такі, хто просить присвятити їм пісню чи покласти текст на музику?

– Тематика пісень - уся про кохання. Рідко у моєму репертуарі з’являються пісні на іншу тему. В останні роки кілька таких композицій з'явилося - у зв’язку із напруженою, воєнною ситуацією на сході України. Тепер в репертуарі є пісня «Небесну Сотню, Господи, прийми», а також «Дорога на схід», до якої я написав музику, а виконали її українські воїни, які були в АТО.


З «Дороги на схід» навіть почався окремий проект - #ПісніВійни.

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

– Така популярність тебе втомлює чи, навпаки, надихає? (Бачу, що на офіційному сайті чимало виступів, статей, відео) – коли ти все встигаєш?

– Колись, досить складно було звикнути, а тепер такий спосіб життя став для мене звичним. Розумію, що життя артиста складається не тільки з виступів і концертів, але й з багатьох інших активностей: інтерв’ю, автограф-сесій, творчих зустрічей з дітьми та студентами... Усе це просто частина роботи, яка надихає.

– Який ти поза сценою? Де і з ким любиш відпочивати? Може, маєш якісь захоплення?

– Дні відпочинку стараюсь проводити з сім’єю або ж із друзями. Щоб набратися нових, позитивних вражень, всім творчим людям потрібно переключатися - і трохи відпочивати, навіть від улюбленої справи. Зате потім приходить ще більше натхнення і бажання до творчої роботи. А ще, я люблю ігрові види спорту - баскетбол, волейбол, бадмінтон, обожнюю плавання. До захоплень ще можна віднести колекцію фільмів про людей мистецтва і великих особистостей цього світу.

Офіційний сайт: pavlo-tabakov.com і сторінка на Facebook: www.facebook.com/Pavlo.Tabakov – власне, там можна прочитати все, що вас цікавить.

Дякую за розмову. Бажаю здоров’я і натхнення всюди і завжди!

Фото – Ярослав Мончак

Спілкувалась Оксана Кришталева, Львів

pavlo_tabakov_4.jpg (105.74 Kb) ..
Korali.info (Коралі.інфо): краще україномовне жіноче видання.
© Korali.info 2015 — 2021.