Книги, які допомогли жінкам знайти себе

golovne_zobrazhennya_mishel.jpg (250. Kb)

Величезний вплив на наше життя мають книги. Досвід інших людей, який описаний у книгах дійсно може надихнути нас, навчити чогось нового, змінити наше ставлення до себе і світу.

Вічна боротьба жінок за свої права, а особливо за можливість здобути освіту та брати активну участь у суспільному житті, дійсно зробила сучасне чтиво особливим. Пропонуємо вам ознайомитися із книгами, які допоможуть вам не здаватися на своєму життєвому шляху та віднайти себе.

"Історія мого життя" Хелен Келлер

persha_kniga_helen.jpg (72. Kb)

Ця книга розповідає про життя Гелен Келлер, яка втратила зір і слух у віці двох років.


Завдяки наполегливості й вірі в себе Гелен Келлер навчилася читати, писати й говорити, а також закінчила коледж. Її історія надихнула мільйони людей у всьому світі й показала, що неможливості не існує.

Цитата:
Вона не мала змоги бачити або чути, проте стала чудовою оповідачкою і спонукала людей повірити у те, що все можливо.

“Гордість та упередження” Джейн Остін

gordist_ta_uperedzhennya_ostin.jpg (206.5 Kb)

Цей роман розповідає про Елізабет Беннет, молоду жінку, яка не бажає підкорятися соціальним нормам і вийти заміж за нелюба. Елізабет є яскравим прикладом того, як жінка може бути розумною, незалежною і самодостатньою.

Цитата:
Я міг би легко пробачити їй гордість, якби не вона возилася з моєю.

Ба більше, на цю книгу є чудова однойменна екранізація.

"Друга стать" Сімони де Бовуар

simona_de_bovuar_druga_stat.jpg (246.71 Kb)

Ця книга є фундаментальним дослідженням гендерних ролей. Сімона де Бовуар стверджує, що жінки не є пасивними жертвами, а є активними учасниками свого життя. Вона закликає жінок до боротьби за свої права і свободу.

Цитата:
Жінкою не народжуються — нею стають

"Місто дівчат" Елізабет Ґілберт

misto_divchat.jpg (77.65 Kb)

Ця книга розповідає про історію американської письменниці Елізабет Ґілберт, яка вирішила залишити чоловіка і роботу і відправитися в подорож по світу. У подорожі Елізабет відкриває для себе нові країни, культури й саму себе.


Її історія надихає жінок на пошуки власного шляху в житті.

Цитата:
Війна – страшна штука, але вона кожного чогось вчить.

"Становлення" Мішель Обама

obama_mishel_obama.jpg (126.38 Kb)

Ця книга розповідає про життя Мішель Обами, першої леді США. У книзі Мішель Обама розповідає про своє дитинство, освіту, кар'єру і сім'ю. Вона також ділиться своїми думками про роль жінок у суспільстві.

Цитата:
Тепер мені здається, що "Ким ти хочеш стати, коли виростеш?", – одне з найдурніших запитань, яке дорослий може задати дитині. Ніби у дорослішання є фінал.

Це лише деякі з книг, які змінили жінок, ознайомитися із цікавими книгами ви можете ще тут. Пам'ятайте, що книги мають величезну силу, і вони можуть допомогти нам стати кращими людьми.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!


8.09.2023