Книги, які допомогли жінкам знайти себе

Величезний вплив на наше життя мають книги. Досвід інших людей, який описаний у книгах дійсно може надихнути нас, навчити чогось нового, змінити наше ставлення до себе і світу.

Вічна боротьба жінок за свої права, а особливо за можливість здобути освіту та брати активну участь у суспільному житті, дійсно зробила сучасне чтиво особливим. Пропонуємо вам ознайомитися із книгами, які допоможуть вам не здаватися на своєму життєвому шляху та віднайти себе.

“Історія мого життя” Хелен Келлер

Ця книга розповідає про життя Гелен Келлер, яка втратила зір і слух у віці двох років.

Завдяки наполегливості й вірі в себе Гелен Келлер навчилася читати, писати й говорити, а також закінчила коледж. Її історія надихнула мільйони людей у всьому світі й показала, що неможливості не існує.

Цитата:
Вона не мала змоги бачити або чути, проте стала чудовою оповідачкою і спонукала людей повірити у те, що все можливо.

“Гордість та упередження” Джейн Остін

Цей роман розповідає про Елізабет Беннет, молоду жінку, яка не бажає підкорятися соціальним нормам і вийти заміж за нелюба. Елізабет є яскравим прикладом того, як жінка може бути розумною, незалежною і самодостатньою.

Цитата:
Я міг би легко пробачити їй гордість, якби не вона возилася з моєю.

Ба більше, на цю книгу є чудова однойменна екранізація.

“Друга стать” Сімони де Бовуар

Ця книга є фундаментальним дослідженням гендерних ролей. Сімона де Бовуар стверджує, що жінки не є пасивними жертвами, а є активними учасниками свого життя. Вона закликає жінок до боротьби за свої права і свободу.

Цитата:
Жінкою не народжуються — нею стають

“Місто дівчат” Елізабет Ґілберт

Ця книга розповідає про історію американської письменниці Елізабет Ґілберт, яка вирішила залишити чоловіка і роботу і відправитися в подорож по світу. У подорожі Елізабет відкриває для себе нові країни, культури й саму себе.

Її історія надихає жінок на пошуки власного шляху в житті.

Цитата:
Війна – страшна штука, але вона кожного чогось вчить.

“Становлення” Мішель Обама

Ця книга розповідає про життя Мішель Обами, першої леді США. У книзі Мішель Обама розповідає про своє дитинство, освіту, кар’єру і сім’ю. Вона також ділиться своїми думками про роль жінок у суспільстві.

Цитата:
Тепер мені здається, що “Ким ти хочеш стати, коли виростеш?”, – одне з найдурніших запитань, яке дорослий може задати дитині. Ніби у дорослішання є фінал.

Це лише деякі з книг, які змінили жінок, ознайомитися із цікавими книгами ви можете ще тут. Пам’ятайте, що книги мають величезну силу, і вони можуть допомогти нам стати кращими людьми.