5 образів, які зроблять вашу фотосесію незабутньою

Якщо ви вирішили порадувати себе фотосесією — це чудова можливість зберегти спогади та провести гарно свій час. От тільки проблема у тому, що ви досі не знаєте, що краще одягнути, щоб виглядати одночасно неповторно та досить натурально і підкреслити власну родзинку. Не хвилюйтеся, ми підготували для вас класні поради та вже зібрані образи для натхнення, які точно зроблять вашу фотосесію незабутньою!

Що НЕ варто одягати на фотосесію

Більшість досвідчених фотографів рекомендують наступне:

  • Відмовитися від брендованих предметів одягу: бейсболки, худі, або сорочки з логотипами, мультфільмами, чи публічними особами. Це стосується і дітей – уникайте створення безкоштовної реклами на майбутніх фотографіях. Ба більше, це дуже відвертає, пам’ятайте, що основний фокус повинен бути на людині.
  • Уникати насичених малюнків та яскравих кольорів: одяг, що має насичені малюнки, клітинку або яскраві кольори, може теж збити з основної теми фотосесії та вплинути на загальний вигляд фотографій.
  • Не занадто повсякденний одяг: пам’ятайте, ви оплачуєте за професійні знімки. Тож одягайтеся з урахуванням цього.

Що варто одягнути на фотосесію

Безумовно ви оплачуєте цю фотосесію і ви можете одягнути, що ваша душа забажає, але якщо ви хочете виглядати на ваших фотографіях незабутньо ознайомтеся із цими порадами:

  • Прості аксесуари або їх відсутність. Вибирайте прості аксесуари або можливо навіть обійдіться без них.
  • Однотонні, приглушені кольори. Оберіть землясті тони, приглушені кольори дорогоцінних каменів, монохромні відтінки, такі як бежевий чи сіро-коричневий.
  • Одяг з низьким контрастом. Уникайте великого контрасту між верхньою та нижньою частиною одягу.
  • Підкреслення фігури та комфорт. Обирайте одяг, в якому ви відчуваєте себе красиво, уникаючи надто вільного чи обтислого.
  • Довгий одяг та стиль волосся. Вибирайте довгі спідниці, штани або сукні; щодо волосся — уникайте хвостиків і віддайте перевагу вільному стилю.
  • Координація одягу для групових фото. Узгоджуйте одяг на групових фотографіях, використовуючи обмежену колірну палітру з 2-4 кольорів для узгодженості.

10 модних образів для фотосесії

1. Легкий одяг може виглядати красиво свіжо

Білий колір для фотосесії

Наприклад, білий може виглядати красиво просто і свіжо. Ідеально підійдуть білі сорочки та/або блузи під темний жакет. Дуже гарно та естетично виглядають повітряні та легкі сукні (з таким одягом можна “гратися”, наприклад, підкидати його, кружляти у ньому; уявіть, як гарно він буде “світися” на “Голден ауер” (найкраща година дня для фотосесії на вулиці).

2. Темний одяг має тенденцію здаватися худішим

Чорний одяг для образу

Зважайте на те, що темні відтінки одягу допомагають створити злиття тіла з фоном, звертаючи увагу на обличчя, яке є найважливішою частиною фотографії (тобто темні відтінки більше пасують до портретних фотосесій). Такі кольори незаперечно зменшують видимість об’єкта зйомки.

3. Принтам і візерункам однозначно НІ

Однотонні образи для фотосесії

Ми вже зазначали вище пораду, що варто уникати будь-яких принтів і візерунків на одязі, оскільки навіть дрібні деталі можуть відвертати увагу від основного об’єкта (тобто вас). Особливо в цифрових портретах, навіть маленькі візерунки (наприклад, ялинка чи картатий малюнок) можуть створювати небажані спотворення на зображенні, що може бути небажаним результатом. Якщо ви хочете забрати всю увагу на себе, то обов’язково зважайте на це. Натомість оберіть однотонний костюм або сукню.

4. Не перестарайтеся з аксесуарами!

Аксесуари для фотосесії

Занадто видимі аксесуари можуть відвертати увагу. Простість і мінімалізм працюють найкраще. Щодо окулярів, можна вирішити їх носити або не носити, все залежить від вашого власного бажання. Лінзи, що нездатний відбивати часто допомагають уникнути відблисків. Інколи варто розглянути опцію безлінзових оправ, щоб уникнути спотворень контуру обличчя, особливо якщо ваші лінзи в окулярах час від часу роблять це.

5. Макіяж, зачіска та нігті

Волосся і макіяж

Зачіска повинна бути простою, обов’язково не перекриваючи ваше обличчя. Волосся, що спадає на різні боки волосся можуть створювати тіні, що відвертати увагу. Важливо, щоб світло проникало в очі, тому уникайте занадто низького чубчика. Професійний макіяж і зачіска можуть суттєво змінити ваш вигляд, тож це варто враховувати. Якщо у вас є улюблений стиліст, це добре. Також важливо дбати про нігті, уникайте забагато лаку.