Круті способи використання підводки для приголомшливого мейкапу

Підводка для очей є одним із найпопулярніших і універсальних косметичних засобів, які можна знайти в кожній косметичці. Але багато хто з нас настільки звикли до певного способу її нанесення, що упускають з уваги безліч можливостей для нових поворотів у макіяжі.

makiyazh_1

Пропонуємо познайомитися з декількома ефектними прийомами, які забезпечать дивовижний вигляд і новий погляд (у прямому та переносному значенні) на звичний мейкап. Підводка для очей httрs://www.watsons.ua/uk/makiyazh/kosmetika-dlya-briv-i-ochey/pidvodki-dlya-ochey/c/H8004 у всьому різноманітті цього продукту представлена в інтернет-магазині «Ватсонс».

Різнокольоровий настрій

Продемонструйте свої улюблені кольори підводки, додавши різних відтінків на верхні та нижні повіки. Це дасть вам можливість експериментувати з різними поєднаннями кольорів і дозволить зробити очі більш виразними. Якщо ви хочете отримати більш винятковий результат, нанесіть зверху насичені тіні.

Димчаста, нечітка стріла

Коли підводка використовується для обрамлення форми очей, це чудовий спосіб виділити очі, і шоколадно-коричневий колір органічно виглядає як на верхніх, так і на нижніх повіках. Розтушовуючи формулу пензлем, ви досягнете більш драматичного ефекту.

Неоновий штрих

Неонова підводка для очей, можливо, не перше, що спадає на думку, але вона дозволяє проявити творчий підхід повною мірою. Використовуйте рідку або гелеву підводку з похилим пензлем, щоб отримати ідеальний вигин. Зверніть увагу, що лінія повинна починатися у внутрішній ділянці ока, а потім продовжуватися вздовж зовнішньої лінії вій, створюючи абстрактне відчуття, яке виглядає дуже яскраво.

makiyazh_2

Внутрішнє та зовнішнє

Підкреслення внутрішнього куточка очей миттєво створює приголомшливий вигляд. Ви можете використовувати стандартну темну підводку або додати кольору за допомогою контрастного відтінку.

Виділення ватерлінії

Використання білого або тілесного відтінку підводки на внутрішній ватерлінії може миттєво висвітлити очі та візуально зменшити почервоніння. Це чудовий лайфхак для тих, хто хоче миттєво підкреслити очі та освіжити погляд.

Абстрактне мистецтво

Абстрактні лінії можуть бути всіх форм і розмірів, і це відмінний привід перетворити звичні стрілки на витвір мистецтва. Нанесення підводки тонкими лініями створює витончений баланс і може допомогти зробити ваші очі помітнішими.

makiyazh_3

Шик і блиск

Срібна підводка для очей підходить для будь-якого випадку та пори року. Незалежно від того, чи збираєтеся ви відвідати особливий захід або просто почуваєтеся творчо, срібні відтінки відкривають новий погляд на ваш макіяж. Сріблясте підведення підходить і для створення «морозного» образу. Щоб підсилити ефект, нанесіть підводку, дайте їй висохнути, а потім додайте металевий пігмент як завершальну деталь.

Двоколірний тандем

Прикрасьте свою стандартну чорну підводку для очей, додавши ще одного кольору вздовж верхньої лінії росту вій для контрасту. Наприклад, яскравий рожевий і класичний чорний добре поєднуються, створюючи приємний контраст, який ви можете підібрати до своєї помади для створення відчуття цілісності макіяжу.