Як правильно розвести суміш?

Коли трішки не вистачає власного молока або взагалі немає можливості прикладати малюка до грудей, молочні суміші рятують ситуацію. Розроблені з урахуванням віку дитини та її потреб, вони здатні замінити грудне молоко.

Звичайно, грудне молоко ‒ це все ще кращий варіант годування малюка, але іноді до раціону потрібно додавати молочну суміш. При цьому головне ‒ правильно розвести її в необхідній кількості.

hipp_1

Як правильно розвести суміш?

Зазвичай, детальні інструкції з розведення вже містяться на пакуванні суміші. Ви можете подивитися необхідну кількість мірних ложок та об’єм води для них. Загальні правила наступні:

  1. Підготуйте стерильну пляшечку. Для їх стерилізації зазвичай використовують метод кип’ятіння.
  2. Налийте кип’ячену воду температурою від тридцяти до сорока градусів. Ви також можете розігріти воду безпосередньо в пляшці.
  3. Додайте в пляшку вказану в інструкції кількість мірних ложок суміші. Ложки потрібно додавати повні, але без надлишків (гірок).
  4. Ретельно та обережно розмішайте суміш шляхом струшування пляшечки.

Таким чином ви отримуєте молочну суміш на одне годування. Залишати зміст в пляшечці для наступного годування не рекомендовано, адже існує ризик росту мікроорганізмів в ній.

Що буде, якщо помилитися при розведенні суміші?

Дуже важливо дотримуватися правил приготування молочної суміші, адже від цього залежить здоров’я вашого малюка.

При недостатній кількості доданого сухого порошку дитина не отримає всі нутрієнти в потрібній кількості. Якщо навпаки, ви додаєте порошку більше за потрібне, суміш не буде однорідною та достатньо рідкою ‒ ба більш, вона може стати гіркою.

Стерилізувати пляшечку потрібно перед кожним годуванням, адже в малюка ще не повністю сформовано імунітет, і зайвий контакт з бактеріями є небажаним.

Який об’єм суміші потрібен новонародженому?

Для новонароджених зазвичай достатньо близько 50 мл готової молочної суміші на одне годування. З часом необхідний об’єм збільшується, і двомісячному малюку вже потрібно до 700 мл суміші на день.

Як і з грудним вигодовуванням, найкращий об’єм харчування ‒ це той, що потрібен малюку. Годування як сумішшю, так і грудним молоком, потрібно проводити за потребою дитини.

Молочні суміші HiPP підходять всім малюкам, адже ви можете обрати склад, що відповідає потребам саме вашої дитини. Придбати гіпоалергенну, антирефлюксну або просто якісну та безпечну суміш на будь-який вік легко ‒ продукція HiPP є у більшості аптек та супермаркетів.