Оксана Полонець – краса у вишиванці увесь рік!

polonec1

Оксана Полонець – успішний та амбіційний український дизайнер, бренд якої стрімко знайшов визнання та завоював серця багатьох прихильників не тільки в Україні, а й за її межами. Її роботи – це одяг в українському стилі, від повсякденного до весільного, а кожне творіння – це мікс неповторності комфорту та краси.

Головний меседж дизайнера – підкреслити, що український національний одяг може бути стильним, вишуканим та на будь-яку пору року. Тому, вона ніколи не зраджує своїм принципам і завжди чудово поєднує старовинні орнаменти із сучасними трендами.

Дизайн-студія Оксани Полонець успішно працює з 2003 року. За цей час либонь відбулося багато цікавих подій? Які події стали знаковими для Вас?

– Так, дійсно, за цей час відбулося багато знакових подій, міжнародних виставок, закордонних показів, наш бренд навіть був представлений на червоній доріжці церемонії вручення премії «Оскар». Проте, найзнаковішою подією став конкурс краси «Королева України», бо вважаю, що з нього усе й почалося. У 2007 році організатори конкурсу попросили створити для переможниці, яка їхала за кордон представляти Україну, стилізоване національне вбрання! Це і була точка відліку.

Чому Ви обрали для роботи формат сучасної вишиванки? Як було прийнято таке рішення?

– Після того, як учасниця конкурсу краси «Королева України» гідно представила нашу країну за кордоном, виросла зацікавленість українців до нашого вбрання у національному стилі. Нам почали дзвонити, писати і ми зрозуміли, що потрібно продовжувати творити і рухатися у цьому напрямку.

Поєднання сучасного і традиційного у стилізованому українському одязі – це таке, на перший погляд, поєднання непоєднуваного в одязі, але у нашому випадку – це заклик бути стильними, бути справжніми, бути українцями.

Переглядаючи альбом зі світлинами, мушу відзначити, що всі вироби підкреслюють жіночність і витриманість у стилі – це якось пов’язане із Вашим особистим баченням, якою має бути жінка, як вона має виглядати і чого не має показувати?

– Звичайно! Створюючи кожну нову річ, нову колекцію, я орієнтуюся на свої внутрішні відчуття і бачення. Жінка завжди повинна залишатися жінкою, – елегантною, освіченою і з хорошими манерами. Вона створена, щоб дарувати світу любов і красу, а для цього потрібно бути у гармонії із собою, а тут вбрання відіграє у цьому немалу роль. Саме тому наше вбрання підкреслює індивідуальність, додає впевненості, надихає на нові звершення та перемоги!

З якими матеріалами працюєте? Як підбираєте тканини і взори? Наприклад, самі клієнти приходять з ідеями чи радите щось, вивчивши ситуацію і оглянувши покупця професійним оком?

– Ми працюємо тільки із натуральними тканинами, які закуповуємо за кордоном. Це маркізет, шовк та шифон. Безумовно, до кожного клієнта у нас особливий підхід, ми завжди разом радимося і враховуємо усі побажання. У більшості випадків, клієнти купують наш одяг без змін. Інколи трапляється, що приходять із своєю вишивкою, яку вишивала мама, бабуся чи прабабуся і вже тоді ми створюємо наряд по нашій моделі, але з вишивкою клієнта. Буває по-різному, але завжди всі залишаються задоволеними. (сміється)

Як поєднуєте красу, стильність і практичність? Чи Ваш одяг лише на свята?

– Ми шиємо одяг від повсякденного до весільного і завжди враховуємо всі нюанси, щоб наряд був зручний та практичний. Зазвичай так і виходить, бо у нас все продумано до деталей.

Які покупці до Вас приходять? Хто замовляє одяг? Хто може собі дозволити купити вдяганку від Оксани Полонець? (Тобто, чи є одяг «під ключ» і чи є дешевші моделі)?

– Наші клієнти – це люди різного соціального статусу та з різними фінансовими доходами, але, повторюся, до кожного клієнта обираємо свій підхід і створюємо їхню особливу річ.

Веб-сайт – www.polonets.prom.ua

Дякую за розмову.

Бажаю успіхів і процвітання, а також вдячних покупців!

Спілкувалась Оксана Кришталева

polonec2
polonec3
polonec4
polonec5
polonec6
polonec7
polonec8
polonec9

. .. . . . . . .

polonec10
polonec11
polonec12