ТМ Ляночко. Авторські прикраси.

lyanochko

На Вашій візитівці написано: «Українські традиції у новаторському авторському вирішенні». Не секрет, що з коралями в етно-стилі тепер багато хто працює. Як Вам вдається знайти оте своє авторське вирішення?

– Я роблю те, що мені до душі і це дуже допомагає. ТМ Ляночко на ринку з 2014 року. За цей час в нас чітко проглядається авторський почерк, за яким можна впізнати наші роботи. Тим більше, що кожен автор має улюблені матеріали і фурнітуру, яку використовує у своїх виробах. Авторський почерк намиста виробляється не в перший день, він виробляється місяцями та роками в процесі роботі,в процесі виконання замовлення. На мою думку, найкраще автору працюється з тими матеріалами, прикраси з яких йому самому дуже подобається носити. Наприклад, для мене – це баламути і коралі зі скляних намистин.

lyanochko1

– Чому саме корали і баламути? Любите цей матеріал чи він тепер наймодніший?

– Корал та баламути з давніх часів використовувався в традиційних прикрасах українців та багатьох народів світу. Мода на ці матеріали була завжди. Але ми не хочемо просто реконструювати старі прикраси, а створюємо нові з сучасним авторським баченням.

lyanochko2

– Зробити гарний виріб – це, звичайно, добре. Але ж його треба ще й розрекламувати. Хто Вам допомагає у розповсюдженні інформації? Маєте свій сайт?

– Говорячи «ми» про ТМ Ляночко, я маю на увазі людей, які зі мною співпрацюють. Найбільше допомагає чоловік Роксолан. Він займається маркетингом на наших сторінках у Фейсбук www.facebook.com/lianochko та в Інстаграмі (@tmlianochkojewelry), працює над постійним оновленням сайту www.lianochko.com.ua, спілкується з клієнтами. Та найбільше – він завжди підтримує мене та надихає. 

lyanochko4

– У Вас позичають вироби, приміром, на фотосесії? Адже не кожна може собі купити такі коралі? А якщо позичають, то на яких умовах?

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

– Так. Ми позичаємо лише кільком проектам – це «Треті півні» та «Листи на фронт» для проведення фотосесій. Фотографії моделей в українських строях та наших прикрасах були використані при друці настінних перекидних календарів на 2016 та 2017 рік, які видавалися майстернею «Треті півні» та проектом «Листи на фронт».

lyanochko5

– А якщо говорити про ціни і можливості, то є дорогі і бюджетні речі чи всі мають відразу гідну ціну?

– Авторська прикраса не може бути дешевою. І навіть, якщо ми створюємо повтори, то вони мають зміни, тому кожна наша прикраса є унікальною. Клієнт не купує матеріал, з якого виготовлено намисто. Він купує творіння автора, яке йому сподобалось. Це як слухати музику. Ви не слухаєте окремі ноти, ви слухаєте цілий твір.

lyanochko6

– Хто приходить до Вас купувати коралі? Може, були відомі люди? Зірки, телеведучі, співачки? Це ж яка класна реклама, коли знаменита людина скаже, що коралі в неї від Ляночко?

– Складно однозначно відповісти, тому що нашими клієнтами є дуже різні люди. Є серед них і відомі. Пишаємось, що наші прикраси стали дарунком до ювілею українці з великої літери – Ользі Богомолець. Однозначно можу сказати, наші клієнти та замовниці – це ті, хто цінує авторські прикраси.

lyanochko7

– Ви вже вийшли на міжнародний ринок? Думаю, такі вироби могли б собі охоче купити жінки з української діаспори.

– Так. Наші прикраси замовляють у США, Канаду, Австралію, Аргентину, різні країни Західної Європи.

lyanochko8

– Берете участь у виставках і фестивалях?

– Звичайно. Щорічно стараємося кудись поїхати і показати свої роботи «вживу». Були і в Києві на «Модній ляльці», в Одесі на «Вишиванковому фестивалі», брали участь у різноманітних львівських виставках. Вже цього року ми були серед учасників львівської ЕлітЕкспо-2017 .

– Це Ваша основна робота чи тільки велике захоплення?

– Насправді і те і інше. Все починалося з маленького захоплення та згодом переросло в основну роботу, яка мені дуже подобається. Я є зареєстованим підприємцем.

lyanochko9

– Є вироби, які Ви не продаєте? Ваші улюблені?

– Я люблю всі вироби, які виготовляю. Всіх їх відпускаю легко. Найулюбленіші вироби – ті які зробила для себе.

Дякую за розмову. Бажаю файних клієнтів і цікавих авторських вирішень!

Спілкувалась Оксана Кришталева, Львів