Стрижка “під шторку” – надзвичайно ефектна стрижка із гривкою

Найпопулярнішими у цьому році були зачіски із гривкою, що не дивно, адже це виглядає неймовірно та елегантно. Більшість стилістів запевняють, що сучасні жінки найбільше надихаються модою 70-х, тому саме зараз шарувате, об’ємне волосся переживає справжній розквіт. Стрижка “під шторку” теж входить до колекції трендових стрижок, бо вона має багато чудових переваг, наприклад, таку засічку легко та швидко вкладати, особливо, якщо ви не маєте багато часу.

Стиль цієї стрижки схожий на бахрому для штор, яка охоплює всю довжину волосся. Як і гривка-штора, ця стрижка розділяється посередині, і найкоротші її шари починаються ближче до проділу, а потім плавно переходять у довші прядки волосся на зовнішньому периметрі.

Ми впевнені, що ця стрижка вам точно сподобається, адже вона має плавну форму, що гарно підкреслює форму вашого обличчя. Це певне поєднання шаруватості волосся 70-х і стрижки “Рейчел”, яку ми бачили у серіалі “Друзі”.

Як ви можете гарно стилізувати стрижку?

Отож, хоч стрижка сама “піклується” про свій вигляд, щоб приділити їй належну увагу, вам, можливо, доведеться вдосконалити свою укладку.
Насправді способів, щодо укладки такої стрижки існує дуже багато. Ви можете експериментувати й знайти свій улюблений спосіб. Наприклад, спробуйте вкласти свою гривку за допомогою великих бігуді на липучках.