Мед-медочок

med.jpg (115.82 Kb)

- Мед буває дуже різний, залежно від того, з яких рослин його збирали бджілки. Мед буває акацієвий, гречаний, соняшниковий, липовий тощо. Найкорисніший – квітковий мед.

- Окрім меду є інші корисні продукти бджільництва: віск, перга, пилок, прополіс, щільники, маточне молоко, забрус, бджолина отрута і бджолиний підмор.

- Пасічники радять зберігати мед у темному прохолодному місці, але в жодному разі не в холодильнику чи під прямим сонцем. Мед не варто додавати до дуже гарячго чаю вище 50 градусів - мед втрачає багато корисних властивостей.

- Для того, щоб одержати ложку меду (30 г) 200 бджіл повинні збирати нектар протягом дня.


Стільки ж бджіл повинні приймати нектар і обробляти його у вулику. При цьому частина бджіл посилено вентилює гніздо, щоб швидше йшло випаровування з нектару зайвої води.

- Українська традиція називає бджіл Божими птицями. Давні українці вірили в те, що таких працелюбних створінь міг створити і надихнути до праці лише Господь Бог та подарувати людям такий чудовий продукт. Недарма українці порівнюють працьовитих людей із бджілками-трудівницями.

- Про те, що мед може зберігатися століттями, свідчить один факт. Під час розкопок гробниці Тутанхамона вчені знайшли посудину з медом, смакові якості цього продукту зовсім не змінилися.


- Медовий місяць, який настає після весілля, дуже важливий для молодят. Зазвичай на весілля нареченим дарують цей божественний продукт, а історія виникнення терміну "Медовий місяць" походить з Норвегії. У цій країні молодята повинні були приймати мед та медові напої щодня.

- З івриту дослівно мед перекладають як "наділений магією".

- Дієтологи радять вживати мед щоранку з водою, аби уникнути проблем із травленням.

- Мед корисно вживати для профілактики, адже він запобігає багатьом захворюванням травної та серцево-судинної систем, зміцненню імунітету. Його додають до випічки та ліків, трав'яних чаїв і мікстур.

- Чимало хто переконаний, що найкращий спосіб позбутися похмілля — випити розсолу. Насправді, мед допоможе набагато швидше, тому що в ньому міститься фруктоза, яка виводить алкоголь.


Тому радять спожити канапку з медом.

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

- Мед також допомагає алергікам. Згідно з дослідженнями він виробляє в організмі стійкість до пилку.

- Мед продовжує життя. Цей факт був доведений ще за життя Гіппократа, коли середня кількість років, що проживали на той час, було 40, а сам Гіппократ прожив аж 110 років. При цьому він вживав мед кожен день і по кілька разів....


medok2.jpg (130.84 Kb)



Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 



Підтримайте Korali.info! Become a Patron!

Korali.info (Коралі.інфо): краще україномовне жіноче видання.
© Korali.info 2015 — 2022.