Сухоцвіти продовжать літо

suhocviti.jpg (96.52 Kb)

Вирощувати і збирати сухоцвіти також нескладно. Їх можна плекати як на присадибних ділянках, так і знаходити у полях чи лісах. Для того, аби букет із сухоцвітів довго тішив око, його слід збирати у суху погоду і в жодному разі не ставити у воду. Найкраще його зібрати у композицію, підв'язати і відвішати догори дриґом, аби він гарно і рівно засох.

У розпал літа дуже гарними стають букети із МАТЕРИНКИ та ЗВІРОБОЮ. Однак, під прямим сонцем звіробій стає брунатно-червоним, тому варто зважати на це і ставити такі композиції у затінок.

Серед найпопулярніших останніми роками є КЕРМЕК або СТАТИЦЯ.


Вона буває різних кольорів та відтінків - від фіолетового і бузкового до рожевого, жовтого і кремово-ніжного. Цвіте на широких стеблах, багатими суцвіттями.

Гарним і скромним є жовтий цвіт ЦМИНУ. Його додають не лише у букети, а й у традиційні композиції для освячення на Маковія та Спаса. Примітно й те, що ЦМИН - лікувальний.

СИНЕГОЛОВНИК або МИКОЛАЙЧИКИ ПОЛЬОВІ. Росте цей колючий будячок обабіч доріг та у полях.


Цікавий і гарний тим, що має сріблисто-бузкове забарвлення і вишуканий комірець довкола суцвіття. Схожий за формою є й ЧОРТОПОЛОХ, який розфарбовують у різні кольори.

ФІЗАЛІС або яскраві помаранчеві ліхтарики вирощують заради плодів. Хоч і для композицій він також чудово підходить. Підсихаючи, ФІЗАЛІС стає наче паперовий. До нього неодмінно у композицію додають сухі трави, злаки або щось зелененьке.

ЛУНАРІЯ або ЛУННИК - це напівпрозорі перегородки в формі місяця, які виглядають дуже ефектно у промінні сонця чи штучного освітлення. На вигляд це перламутрові пластинки, у яких застигли насінини.

ГІПСОФІЛА або КАЧІМ - білосніжне мереживо суцвіть, яке чудово виглядає в зимових букетах, надаючи їм легкість, ошатність і невагомість.


Дуже часто її компонують із іншими квітами, наприклад із трояндами.

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

ПИЖМО навіть після цвітіння рясно роздає свій аромат там, де стоїть. Жовті суцвіття схожі на багато маленьких сонць, які затримали у собі літо. Авжеж, ПИЖМО належить до лікарських рослин і дуже гарно доповнює сухоцвітні композиції. Наприклад, воно чудово поєднується із ДЕРЕВІЄМ або БЕЗМЕРТНИКОМ, які цвітут у той самий час.

ЛАВАНДА не тільки стає окрасою в домі, а й засобом для відлякування молі. Для тих, хто любить аромат ЛАВАНДИ, це буде найкращою нагодою відчути себе десь у далекому Провансі, де ростуть лавандові поля.


До сухоцвітів чудово підходять гілочки вільхи, польові злаки, очерет і шишки. Також можна задекорувати букет знайденим маленьким гніздечком, осиними щільниками чи наклеєними намистинками та стрічками.

Букети із сухоцвіту можна робити самому - переглянувши кілька зразків у інтернеті, додавши дрібку фантазії та бажання, кожен може мати вдома клаптик літа.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Korali.info! Become a Patron!

Korali.info (Коралі.інфо): краще україномовне жіноче видання.
© Korali.info 2015 — 2022.