11 порад для підвищення продуктивності

Прості поради, здатні подвоїти вашу продуктивність

* Складайте план ввечері. Прокинувшись, ви знатимете що робити протягом всього дня.

plan

* Визначіть, в який період дня ви найбільш ефективні і працюйте в цей час.

* Кожного дня виділяйте 60 хв на працю в тиші і спокої. В цю годину слід виключити телефон та ізолюватися від колег. Ви здивуєтеся, наскільки багато можна зробити за такий короткий відрізок часу.

* Не тримайте справи в голові. Записуйте їх. А протягом робочого дня регулярно звіряйтеся зі своїм планом.

spravi

* Подумайте над тим, в чому полягає складність найнеприємніших справ. Опісля придумайте спосіб полегшити ці завдання або покращити умови їх виконання.

* Не беріть на себе більше, ніж ви здатні виконати. Якщо ви підводите себе частіше, ніж раз в тиждень – слід відмовитися від найменш важливих справ і сконцентруватися на головному.

spokii

* Перш ніж братися за нове завдання подумайте над тим, чи принесе воно вам користь. Якщо є можливість “безболісно” відмовитися від непотрібної справи – робіть це.

* Займайтеся улюбленою справою. Це врятує вас від професійного вигорання, прискорить кар’єрний зріст, підвищить продуктивність.

* Не забувайте про спорт. Якщо бракує часу – робіть зарядку. Якщо час є – ходіть в спортзал/бігайте/грайте в командні ігри. Фізична активність покращує самопочуття, зовнішній вигляд, розумову діяльність.

sport

* Відпочивайте з користю. Читайте книжки та дивіться кіно на іноземній мові, медитуйте, аби пришвидшити відновлення сил, займайтеся спортом. А ось сидіти в соцмережах та дивитися вірусні відео не рекомендується.

* Спіть не менше 7-8 годин в день. Нестача відпочинку викликає дратівливість, розсіяність, забудькуватість.

son