7 порад, як стати щасливою

Правила та рекомендації, що покращать ваше життя

szastya-1.jpg (76.07 Kb)

Сам собі хазяїн

Дослуховуйтеся до порад близьких, але не дозволяйте оточуючим нав'язувати свою думку. Тільки ви знаєте, що вам потрібно для щастя.

Цінуйте своє

Не заздріть іншим людям і не порівнюйте себе з ними. Чужі досягнення мають мотивувати до кращого, а не викликати бажання “обійти суперника”. Не важливо, хто у компанії найуспішніший, важливо, аби ви були щасливі…

Будьте активними

Фізична активність сприяє виробленню серотоніну та дофаміну (гормонів щастя). Заняття спортом покращують самооцінку, самопочуття, зовнішній вигляд.

szastya-2.jpg (103.98 Kb)

Не шкодуйте

Зроблені помилки не повернеш назад. Подумайте, чому вони були здійснені, зробіть для себе висновки і рухайтеся далі. Присвятіть свій час майбутньому, а не минулому.

Дивіться в корінь речей

Більшість проблем можна усунути.


При виникненні труднощів не засмучуйтесь, а подумайте, як покращити життя і реалізуйте ідею. Якщо ж ситуація не вирішується - навчіться з нею жити. Так, це не легко, але життя без стресу і поганих думок того варте.

Створіть позитивний фон

Приберіть дім та робоче місце, прикрасьте їх красивими речима, усуньте недоліки, котрі вас нервують. Ви маєте прокидатися, працювати і відпочивати в комфортних умовах.

szastya-3.jpg (103.99 Kb)

Займайтеся профілактикою хворіб

Більшість здорових людей щасливі, а більшість щасливих - здорові. Подбайте про свій організм вже сьогодні, аби уникнути болю та прикрих обмежень в майбутньому.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!